کد خبر: 727840 A

در اطلاعیه‌ای از سوی فراکسیون امید مطرح شد؛

فراکسیون امید مجلس از دولت خواست ضمن توجه به شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سیستان و بلوچستان، برای ارتقای همه جانبه این استان پهناور تمام تلاش خود را به کار بندد.

به گزارش ایلنا،‌ فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای  ضمن محکومیت حادثه تروریستی اتوبوس پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور درخواست که با توان هرچه بیشتر با گروه های تفکیری برخورد و مبارزه کنند، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

حادثه تلخ و جانسوز حمله انتحاری تکفیری‌های کور دل در سیستان و بلوچستان و شهادت مرزبانان عزیز و پاسداران سرافراز انقلاب اسلامی و امنیت ملت، قلب هر ایرانی وطن‌دوستی را به درد آورد.

دو روز پس از نمایش شکوه و عظمت ایران و همزمان با برگزاری نشست موسوم به ورشو با هدایت و دسیسه چینی سردمداران خبیث امریکا ایادی تروریست آنها در منطقه جنوب شرق کشورمان فاجعه‌ای دیگر خلق و ملت بزرگ ایران را داغدار کردند.

فراکسیون امید مجلس از دولت، نیروهای نظامی و دستگاه‌های امنیتی می‌خواهد با تمام توان علیه این گروه‌های تکفیری اقدام کرده و انتقام سختی از دشمنان ملت بزرگ ایران بگیرند.

دولت محترم باید دولت محترم باید ضمن توجه به شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی سیستان و بلوچستان، برای ارتقای همه جانبه این استان پهناور تمام تلاش خود را به کار بندد.

دشمنان ملت ایران بدانند جوانان این کشور گام دوم انقلاب را بهتر از نسل‌های پیش از خود بر می‌دارند و ایران اسلامی به پشتوانه اتکال به خداوند و نیروی جوانانش یگانه پیروز هر میدان نبردی است که دشمنان آن را طراحی و اجرا می‌کنند.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی-بهمن۱۳۹۷

حمله تروریستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراکسیون امید حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر