کد خبر: 727835 A

آیین سی و دومین سالگرد شهادت برادران پورزند روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۷ در قطعه ۲۹ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با حضور مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، ورزشکاران، پیشکسوتان، مربیان و اقشار مختلف مردم در کنار مزار این شهدا برگزار شد.

به گزارش ایلنا، آیین گرامیداشت شهیدان «ایرج، سیروس و شاهین پورزند» ملقب به شهدای پهلوان در سی و دومین سالگرد شهادتشان از ساعت ۱۱ روز چهارشنبه در قطعه ۲۹ گلزار شهدا بهشت زهرا(س) و در جوار مزار این شهیدان با حضور خانواده شهدا، هنرمندان و ورزشکاران برگزار ‌شد.

علاوه بر ورزشکاران، پیشکسوتان و برخی از روسای فدراسیون های ورزشی، هنرمندان و بازیگران عرصه سینما و تئاتر، خوانندگان، ذاکرین اهل بیت(ع)، قاریان قرآن، روسای برخی از ادارات و سازمانهای دولتی و همچنین خانواده های شهدا و مردم مومن و همیشه در صحنه حضوری با شکوه داشتند.

این مراسم به همت خانواده شهید و با مشارکت اداره فرهنگی گلزار شهدای بهشت زهرا(س)، بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و سازمان بهشت زهرا(س) برگزار ‌شد.

شرکت کنندگان در پایان با نثار تاج گل و قرائت فاتحه بر مزار شهیدان پورزند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این پهلوانان ، بر ادامه راه شهدا تاکید کردند.

شهیدان "ایرج، سیروس و شاهین پورزند" که به ترتیب ۲۵، ۲۰ و ۱۶ بهار از عمرشان گذشته بود، در بمباران هوایی ارتش بعثی عراق در بیست و چهارم بهمن سال ۱۳۶۵ به شهادت رسیدند.

photo_۲۰۱۹-۰۲-۱۴_۰۹-۵۲-۵۴

photo_۲۰۱۹-۰۲-۱۴_۰۹-۵۲-۳۶

شهدای بهشت زهرا(س)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر