کد خبر: 726532 A

ابتکار:

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: به نظر من مهم‌ترین چالش، گفت‌وگوی میان نسلی است؛ باید با نسل فرزندان انقلاب و جوان ارتباط برقرار کنیم که یکسویه و دستوری نیست بلکه باید این نسل را بیشتر بشنویم و خود را جای آن‌ها بگذاریم و شرایطشان را درک کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با حضور در راهپیمای 22 بهمن در جمع خبرنگاران عنوان کرد: مردم با وجود همه تهدیدات و مشکلات به صحنه آمدند و با نشاط و امید به آینده چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

وی افزود: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی فصل نوبینی برای جمهوری اسلامی باز می‌کند، فصلی که موفقیت‌ها و دستاوردها را احصا و بررسی کنیم و نواقص و کوتاهی‌ها را شناسایی کنیم و با رویکرد تحولی نسبت به آینده حرکت کنیم. آینده متعلق به جوانانی است که با امید و تلاش آینده را می سازند.

ابتکار در پاسخ به ایلنا درباره بزرگترین چالش پیش روی انقلاب گفت: مهم‌ترین چالش جنگ اقتصادی و روانی است که دشمن علیه کشور به راه انداخته است ولی به نظر من مهم‌ترین چالش، گفت‌وگوی میان نسلی است؛ باید با نسل فرزندان انقلاب و جوان ارتباط برقرار کنیم که یکسویه و دستوری نیست بلکه باید این نسل را بیشتر بشنویم و خود را جای آن‌ها بگذاریم و شرایطشان را درک کنیم.

۲۲ بهمن ابتکار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر