کد خبر: 726489 A

مونسان در جمع خبرنگاران:

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تاکید کرد:به این مردم هرچه خدمت کنیم، کم است. وقتی مردم در این شرایط سخت اقتصادی اینگونه حضور می‌یابند، مولفه‌های اولیه انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری تداوم بخش این شور و گفتمان است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در جریان راهپیمایی ۲۲ بهمن عنوان کرد: راهپیمایی چهل‌سالگی بسیار پرشور است. به این مردم هرچه خدمت کنیم، کم است.

وی افزود: واقعا خوشحال‌کننده است که بعد از ۴۰ سال مردم به پرشور‌ترین حالت ممکن حضور پیدا کردند. به این مردم باید دستمریزاد گفت.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تاکید کرد: این ملت قدرشناس هستند لذا باید به آنها خدمت کرد. خوشحالیم که یک تصویر از وحدت ملی را به نمایش گذاشتند. این روز‌ها دشمنان ما و آمریکایی‌ها فکر‌هایی داشتند، حضور گسترده‌ مردم نشان‌دهنده‌ این است که پایبندی مردم هیچ فرقی نکرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که مسئولیت مسئولان در قبال این مردم چیست؟ گفت: به این مردم هرچه خدمت کنیم، کم است. وقتی مردم در این شرایط سخت اقتصادی اینگونه حضور می‌یابند، مولفه‌های اولیه انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری تداوم بخش این شور و گفتمان است.

۲۲ بهمن مونسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر