کد خبر: 726348 A

خانه کارگر ضمن تبریک مجدد ایام الله دهه فجر همه آحاد مردم به ویژه کارگران شریف و اعضای خود را به شرکت وسیع و همه جانبه در راهپیمایی استکبار ستیز ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی ایران یادآور اراده، ایستادگی و مجاهدت ملتی حق جو و استقلال طلب است که با پیروی از امام خمینی (ره) در مقابله با ظلم و جور رژیم طاغوت شاهنشاهی در بهمن سال ۱۳۵۷ به ثمر نشست و نگاه تمام جهانیان را به سمت خود معطوف کرد.

این انقلاب میراث گرانبهای است که به استعانت از پروردگار و ائمه اطهار علیهم اسلام در امتداد حرکت حق طلبانه حماسه با شکوه کربلا و یادآور روحیه آزادی خواهی حضرت سید الشهدا (ع) رخ داد و اکنون همه ملت ایران پس از گذشت ۴۰ سال پای آن ایستاده اند و نگذاشته اند تا چنگال دشمنان قسم خورده این نظام مقدس، خدشه ای به اتحاد ملت وارد کنند.

یکی از پایه های اساسی این انقلاب، کارگران مظلوم و شریف ایران اسلامی هستند که همواره در همه عرصه ها علی رغم وجود تمامی مشکلات اقتصادی و معیشتی پشتیبان این نظام، انقلاب و رهبر فرزانه خود حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی بوده اند و این بار نیز در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دوشادوش سایر مردم و مسئولین برای پاسداشت از این میراث گرانبها در روز ۲۲ بهمن ماه، پر شور و متحدتر از قبل، حاضر خواهند شد و از آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

بنابراین خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک مجدد ایام الله دهه فجر به محضر ملت بزرگ ایران؛ همه آحاد مردم به ویژه کارگران شریف و اعضای خود را به شرکت وسیع و همه جانبه در راهپیمایی استکبار ستیز ۲۲ بهمن دعوت می کند.

 

 

۲۲ بهمن خانه کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر