کد خبر: 723979 A

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد؛

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در در نشست کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان از آمادگی تعزیرات برای استقرار و افتتاح شعب در شهرستان‌ها با همکاری مسئولان استانی خبر داد.

به گزارش ایلنا، جمال انصاری در نشست کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: پیشبرد اهداف و اقتدار نظام‌مقدس جمهوری اسلامی جز با مردم سالاری دینی و همدلی مدیران و متولیان محقق نشده است.

وی افزود: سازمان تعزیرات در نیمه دوم دهه دوم انقلاب با مقتضیات موجود شکل گرفت و انتظار و مطالبات برای جاگذاری، افتتاح و استقرار شعب تعزیرات در همه شهرستان‌ها منطقی است.

انصاری تصریح کرد: سیاست گذاری دولت‌های مختلف خصوصاً پس از تصویب قانون نظام‌صنفی، مداخله اتحادیه‌ها و اصناف در بازار است و به همین دلیل ماهم‌مثل بقیه دنیا باید به سمت این نوع نظارت‌ها گام برداریم، اما شرایط موجود اقتصادی و متغیر‌های قیمت‌های روز بازار ضرورت حضور همه دستگاه‌های حاکمیتی در بازار را بیش از پیش می‌کند و سازمان‌ تعزیرات نیز در راستای چابک سازی و گسترش زیرساخت‌های خود باید نظارت، کنترل و برخورد در بازار را مدیریت کند.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان این مطلب که تلاش می‌کنیم با همکاری و مشارکت مدیران و مسئولین استان کرمان نسبت به استقرار و افتتاح شعب در شهرستان‌های مورد نظر اقدام کنیم، افزود: در سال جاری ۱۰۰ نفر رئیس شعبه به جمعیت ۶۰۰ نفری روسای شعب تعزیرات در سراسر کشور افزوده شده و در آزمون جدید نیز نیرو‌های بیشتری به سازمان جذب می‌شوند که دغدغه‌های شما و سایر استان‌ها در بحث نیروی انسانی و افتتاح ادارات جدید محقق شود.

 

سازمان تعزیرات حکومتی جمال انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر