کد خبر: 723590 A

ساداتی‌نژاد به ایلنا خبر داد؛

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تقدیر اعضای این کمیسیون از سازمان فضایی کشور در جلسه امروز خبر داد و گفت: در کمیسیون آموزش و تلفیق حمایت کامل از ماهواره پیام انجام خواهد گرفت.

سید جواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ درباره جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعضای سازمان فضای کشور بیان کرد: موضوع پرتاب ماهواره پیام در کمیسیون با حضور اعضای سازمان فضایی کشور و سازندگان آن بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای سازمان فضایی کشور گزارش خوبی را در این زمینه ارائه کردند و می‌توان گفت گام‌هایی در حوزه پژوهش و تحقیقات فضایی برداشته شده که بسیار افتخارآمیز است .

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طبیعتا هنگامی که شما در حوزه فناوری وارد می‌شوید، ممکن است در گام‌های اول موفقیتی نداشته باشید اما شکست‌ها زمینه را برای پیروزی شما فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: کار این عزیزان درخصوص ماهواره پیام قابل تقدیر است و در کمیسیون هم رئیس و هم اعضا از دست اندکاران و سازندگان این ماهواره تقدیر و تشکر کردند و اعلام کردیم در کمیسیون آموزش و تلفیق حمایت کامل از ماهواره انجام خواهد گرفت، ان‌شاءالله با قدرت ماهواره بعدی را با رفع ضعف‌های جاری پرتاب کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ اعضای کمیسیون توصیه کردند که کسب و کارهای فضایی رونق گیرد و بخش خصوصی در این زمینه فعالیت داشته باشند.

بخش خصوصی شورای اسلامی ماهواره مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر