کد خبر: 720067 A

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیروان از وقوع یک فقره قتل عمدی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، عبدالر ضا هدایتی نیا در تشریح چگونگی وقوع این قتل اظهار داشت: پس از وصول گزارش پلیس آگاهی مبنی بر کشف جسد پیرزنی حدودا  ۷۲ ساله در منزل محل سکونتش در شهر شیروان، بلافاصله مقام قضایی در محل حاضر شد.

وی  درباره چگونگی کشف جسد مقتوله گفت: طبق مشاهدات اولیه، مستأجر منزل مقتوله، پس از شنیدن صدای مشاجره لفظی و درگیری در منزل پیرزن، با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماوقع را گزارش می دهد.

این مقام قضایی افزود: با حضور بازپرس کشیک و مأمورین تشخیص هویت پلیس آگاهی و پزشکی قانونی در صحنه وقوع جرم، مشخص می شود در این ماجرا،  پیرزنی حدودا ۷۲ ساله ، نقش بر زمین شده و فوت کرده است .

دادستان عمومی و انقلاب شیروان با بیان این که در این خصوص  پرونده قضایی تشکیل و  مراتب به شعبه ۲ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شیروان ارجاع شده ، خاطرنشان کرد: در بررسی‌های اولیه، آثار برخورد جسم تیز و برنده، به پهلوی چپ مقتوله کاملا محرز بود که این موضوع، شائبه و گمانه بروز قتل عمدی را تقویت کرد.

وی درخصوص چگونگی دستگیری متهم به قتل اظهار داشت: مطابق بررسی‌ها و تحقیقات اولیه مشخص شد مقتوله سابقا با پسر ۳۶ ساله‌اش-که دارای سوابق کیفری نیز است- اختلافات شدید داشته‌اند .

هدایتی نیا در خاتمه بیان داشت: پس از اخذ بازجویی و صدور قرار تأمین کیفری، متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی تا زمان وصول نظریه پزشکی قانونی، بازسازی صحنه جنایت و روشن شدن سایر ابعاد احتمالی و  زوایای پنهانی ماجرا کماکان ادامه دارد.

دادستانی شیروان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر