کد خبر: 719673 A

فرمانده تیپ ۶۵ نیرو مخصوص مطرح کرد؛

فرمانده تیپ ۶۵ نیرو مخصوص تاکید کرد: تیپ نیرو مخصوص در حوزه تسلیحات انفرادی از تجهیزات روز و مدرن برخوردار است و در حوزه تک‌تیرانداز نیز پیشرفت‌های قابل توجهی را نسبت به گذشته داشته است.

به گزارش ایلنا، امیر سیروس امان‌‌الهی، فرمانده تیپ ۶۵ نیرو مخصوص با اشاره به حضور تیپ‌‌های واکنش سریع در منطقه عمومی رزمایش بزرگ اقتدار ۹۷ نیروی زمینی ارتش گفت: تیپ ۶۵ نیروهای ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران برای اجرای ماموریت‌‌های خاص در این رزمایش حاضر شده است.

وی افزود: تیپ ۶۵ نیرو مخصوص با استفاده از عملیات چتربازی توسط چند فروند هواپیمای سی ۱۳۰ وارد منطقه رزمایش شده و ضمن اجرای اقدامات تامینی منطقه، به انهدام تیم‌‌‌های دشمن حاضر در منطقه پرداخته و عناصر سرکرده آنها را به اسارت در آورده است.

فرمانده تیپ  ۶۵ واکنش سریع افزود: همچنین در کنار تیپ ۶۵، تیپ ۲۵ واکنش سریع را در منطقه رزمایش داشتیم که برای نخستین بار جابه‌‌‌جایی و هلی‌‌‌برن آن توسط بالگرد هایشنوک و ۲۱۴ انجام شد. این تیپ به منظور جلوگیری از فرار عناصر نفوذی و تقویت منطقه توسط دشمن در سمت چپ محور عملیاتی رزمایش نقش‌‌آفرینی کرد.

امان‌الهی با بیان اینکه تیپ ویژه تکاوری نوهد متناسب با عملیات‌‌‌هایی که در کشورهای پیرامونی ایران اسلامی انجام می‌‌گیرد، امروز تجهیزات خوبی را پای کار آورده است، اظهار داشت: تیپ نیرو مخصوص به طور کلی در حوزه تسلیحات انفرادی از تجهیزات روز و مدرن برخوردار است و در حوزه تک‌‌‌تیرانداز نیز پیشرفت‌‌های قابل توجهی را نسبت به گذشته داشته است.

وی اضافه کرد: بحمدالله تیپ ۶۵ نیروی زمینی تحرک لازم را در هوا و زمین دارد و قادر به اجرای ماموریت‌‌های متنوع در هر نقطه‌‌ای که سلسله مراتب فرماندهی ابلاغ کند، است.

امیر سیروس امان الهی تیپ ۶۵ نیرو مخصوص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر