کد خبر: 718610 A

کبیری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم خوی از وزیر آموزش و پروش درخواست کرد مطالبات معلمان خرید خدمات آموزشی پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سید تقی کبیری نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس خطاب به رئیس‌جمهور و هیات دولت گفت: باید اقدامات لازم در جهت همسان‌سازی حقوق نیروهای قراردادی انجام شود تا آنها بیش از این دچار مشکلات اقتصادی نشوند.

وی در تذکر به محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش افزود: یک سال از عدم پرداخت مطالبات نیروهای خدمات آموزشی یعنی معلمان حمایتی گذشته است، اما تاکنون برای پرداخت آن اقدامی صورت نگرفته است، ضمن اینکه بیمه کامل آنها پرداخت نشده و قراردادی هم با آنها بسته نشده است.

نماینده مردم خوی در مجلس تصریح کرد: با توجه به مشکلات عدیده‌ای که برای بازنشستگان ایجاد شده و آنها را تحت فشار اقتصادی قرار داده است، بنابراین لازم باید اقداماتی در راستای همسان سازی حقوق آنها صورت گیرد.

وی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افتتاح بیمارستان امیرالمومنین (ع) تامین اجتماعی خوی که در دهه فجر صورت خواهد گرفت تشکر کرد. 

کبیری در تذکر به مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: این وزارتخانه باید دستورات لازم برای پایان استادیوم ۵ هزار نفری شهرستان خوی را صادر کند، ضمن اینکه لازم است امکانات ورزش شهرستان چایپاره ارتقا یابد.

وی از وزیر راه و شهرسازی خواست دستورات لازم برای تکمیل راه‌های مواصلاتی شهرستان چایپاره را صادر کند.

حقوق مشکلات اقتصادی وزیر آموزش و پرورش وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی آموزش و پروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر