کد خبر: 717013 A

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد:

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: طی سه روز آینده یعنی تا انتهای روز دوشنبه اول بهمن ماه ­همه کالاهای ۱۱۰ فروشگاه پوشاک احصا شده توسط ستاد، ­جمع‌‌آوری­ و تابلوی آنها پایین کشیده می‌شود.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا دهقانی‌‌نیا با اعلام این خبر گفت: استانداری مصوبه‌‌‌ای درباره طرح جلوگیری از عرضه پوشاک قاچاق داشت که برداشت‌‌های متفاوتی از آن صورت گرفته بود و این برداشت‌ها از دید بیرونی این طور به نظر می‌‌‌رسید که مانع‌‌تراشی صورت گرفته است.

وی افزود: از ­نظر ستاد، این برداشت از مصوبه استانداری تنها نیاز به هماهنگی های بیشتر داشت که این هماهنگی‌‌ها امروز با حضور دین‌‌پرست، معاون وزیر کشور ­­دیگر مسئولان این حوزه، ­تولیدکنندگان­ و معاون استانداری انجام شد.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اضافه کرد: در این جلسه مصوب­ شد که با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین اتحادیه مربوط­ ظرف سه روز آینده یعنی تا انتهای روز دوشنبه اول بهمن ماه ­همه کالاهای ۱۱۰ فروشگاه پوشاک احصا شده توسط ستاد،­ جمع‌‌‌آوری­ و تابلوی آنها پایین کشیده شود.

وی ادامه داد: پس از اجرای این مصوبه هم طرح مبارزه با پوشاک برند قاچاق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قوی‌‌تر از گذشته ادامه خواهد داشت و هیچ مانع‌‌تراشی از طرف استانداری یا هر دستگاه دیگری قابل قبول نیست. 

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز حمیدرضا دهقانی‌نیا ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر