کد خبر: 716584 A

پورعلی مطلق:

پورعلی مطلق در نشست تکریم و معارفه مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور گفت: با درایت وزیر کشور شرایط بی سابقه‌ای در برگزاری انتخابات در دولت یازدهم و دوازدهم ایجاد شد.

به گزارش ایلنا، پورعلی مطلق مدیرکل سابق دفتر انتخابات وزارت کشور در نشست تکریم و معارفه مدیرکل دفتر انتخابات گفت: دفتر انتخابات با حضور وی پنج انتخابات مهم را برگزار کرد و گرچه در این میان، انتخابات میان دوره‌ای برگزار نشد اما کارهای لازم برای اجرای آن انجام پذیرفت.

وی افزود: انتخابات امری بسیار مهم و تاثیرگذار در فرآیند سیاسی کشور است که کوچکترین مشکل در اجرای آن، می‌تواند تبعات زیان باری داشته باشد.

 پورعلی مطلق خاطر نشان کرد: با تدبیر دولت یازدهم و دوازدهم و با درایت وزیر کشور توانستیم در زمینه انتخابات در تاریخ پس از انقلاب، شرایط بی سابقه و بی نظیری را ایجاد کنیم. تمام انتخابات برگزار شده در این دولت بدون هیچ مشکلی برگزار شد. به عنوان نمونه با کمک تیم ستادی انتخابات و درایت وزیر کشور در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی، حتی ابطال یک حوزه انتخابیه را نداشتیم، این در حالی است که به طور میانگین در ادوار گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی، ابطال ۱۲ حوزه انتخابیه را داشتیم و این توفیق بزرگ محقق نشد؛ مگر با کمک همکاران دفتر انتخابات.

وی افزود: کار اصلی را این تیم به نحو احسن انجام دادند و من به عنوان مسئول تیم گزارش کار را ارائه می‌کردم.

 وی در پایان خاطرنشان کرد: موسوی از همکاران خوب وزارت کشوری ما بوده است. با هم همکاری‌های زیادی داشتیم و از حضور ایشان در این جایگاه خوشحالم و آرزو دارم که ایشان با این گروه با تجربه، به نتایج خوبی برسند.

پورعلی مطلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر