کد خبر: 714958 A

رئیس کل دادگستری استان قزوین:

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت:‌ آنچه دادگستری باید انجام دهد به ما اعلام کنید تا وارد کار شویم، زیرا امروز با بروز مشکلات اجتماعی همه باید احساس تکلیف کرده و وارد میدان شویم.

به گزارش ایلنا به نقل از قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی ناحیه شهری مهرگان که در سالن جلسات شهرداری محمدیه برگزار شد، بر لزوم تشکیل یک کمیته بررسی مشکلات محمدیه و مهرگان خبر داد و گفت: باید در این راستا تقسیم کار صورت گیرد تا بتوانیم به سرعت وظیفه دستگاه‌ها را مشخص کرده و انتظارات از آن‌ها را مطرح کنیم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین یادآورشد: بیش از ۴۰ مورد مشکلات ناحیه شهری مهرگان مطرح شده و ما وظیفه داریم ضمن شناسایی آسیب‌ها برای حل آن‌ها راهکار ارائه دهیم.

حجت الاسلام قدرتی اضافه کرد: نقشه راه در این منطقه باید اصلاح شود و با پیش بینی یک مجتمع ورزشی، یک مجتمع تبلیغی و فرهنگی به نیاز‌های مردم توجه شود.

وی گفت: آنچه دادگستری باید انجام دهد به ما اعلام کنید تا وارد کار شویم، زیرا امروز با بروز مشکلات اجتماعی همه باید احساس تکلیف کرده و وارد میدان شویم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین تصریح کرد: باید شورای شهر پیگیر مصوبات جلسه امروز باشد و با جدیت و جلب مشارکت دستگاه‌ها و مردم برای حل مسائل اقدام کند تا فرصت را از دست ندهیم.

وی گفت: تشکیل صندوق حمایت مالی از افراد نیازمند با مشارکت خیرین، کمیته مشاوره برای راهنمایی افراد در معرض آسیب، تقویت مسائل امنیتی، نصب دوربین‌های پایش و رصد در دستور کار قرار گیرد.

این مقام قضایی اضافه کرد: مهرگان ۲۵ مسجد لازم دارد تا پایگاه فرهنگی برای آموزش باشد، ما هم قبول داریم که نسل جوان به نشاط سالم نیاز دارد و باید با توسعه مجموعه‌های ورزشی، احداث سینما،  پارک و...در جهت کاهش آسیب‎های اجتماعی اقدام شود.

دادگستری استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر