کد خبر: 714422 A

سجادی در گفت‌و‌گو با ایلنا:

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان گفت: تصمیم گرفتیم درباره انتخابات کمیته‌ای تشکیل بدهیم کمیته‌ای برای بررسی کاندیداهای بالقوه و بالفعل.

سید کمال سجادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره آخرین فعالیت‌های جامعه اسلامی کارمندان گفت: جامعه اسلامی کارمندان تشکلی است که بیش از ۲۵ سال قدمت دارد و تشکلی سراسری است به این معنا که در اکثر استان‌ها دبیر و دفتر داریم.

وی تصریح کرد: تصمیم گرفتیم درباره انتخابات کمیته‌ای تشکیل دهیم با عنوان کمیته‌ بررسی کاندیداهای بالقوه و بالفعل؛ اما اخبار را منتشر نمی‌کنیم که چه کارهایی کرده‌ایم ولی همین فعالیت‌های درون تشکیلاتی را انجام می‌دهیم تا آمادگی لازم را برای انتخابات سال آینده مجلس داشته باشیم.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان تاکید کرد: مجمع عمومی را طبق قانون احزاب تشکیل دادیم و شورای مرکزی جدید تشکیل شده که تعدادی از جوانان هم در آن حضور دارند، حداقل چهار یا پنج جوان وارد این شورای مرکزی یازده نفری شدند و دبیرکل هم که مجددا بنده انتخاب شدم.

سخنگوی جامعه اسلامی کارمندان اظهار کرد: خوشبختانه مخاطبان ما زیاد هستند یعنی بیش از ۲ و نیم میلیون شاغل و حدود ۲ میلیون بازنشسته از مخاطبان ما هستند. کارمندانِ تعریف جدید ما کارمندان بخش خصوصی و تعاونی‌ها را هم شامل می‌شوند و درواقع یک لشکر عظیم میلیونی از مخاطبان ما هستند که در حد بضاعت خود با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم و از حقوق کارمندان دفاع می‌کنیم؛ چراکه یک تشکل صنفی سیاسی هستیم. در ایران تشکل مشابه جامعه اسلامی کارمندان نداریم.

انتخابات کارمندان جامعه اسلامی کارمندان سید کمال سجادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر