کد خبر: 713584 A

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد: فعالیت در مجموعه قضایی و نیروهای مسلح مستلزم از خودگذشتگی است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام بهرامی در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی جدید استان البرز با بیان اینکه باید در تمامی زمینه‌ها فرامین الهی را رعایت کنیم، گفت: رمز موفقیت و پیروزی در سوریه و عراق را اطاعت از دستورات الهی و مقاومت باید برشمرد و مردم یمن، عراق، لبنان و سوریه داغ سنگینی بر دل دشمن گذاشته‌‌اند و امروز شاهد دیوانه شدن استکبار هستیم.

وی افزود: تمامی این پیروزی‌ها با اطاعت از دستورات الهی حاصل شده و پروردگار مافوق قدرت‌های ما است و باید با ایمان راسخ، مسیر را طی کنیم تا به پیروزی همه‌ جانبه دست یابیم.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح ادامه داد: قلب باید حرم خدا باشد و با شاکله توحیدی، عمل و قضاوت توحیدی داشته باشیم.

بهرامی اخلاق را ثمره دین دانست و اظهار داشت: بروز و نمود اخلاق باید در بدنه نظام مشخص و روشن باشد؛ در چنین شرایطی، مجریِ امنیت مردم خواهیم بود و این نظامی است که ماندگار خواهد بود.

وی خطاب به مسئولان تصریح کرد: نباید جایگاه را برای خود بخواهیم؛ از خودگذشتگی را در دستورکار قرار دهیم و مسئول لازم است به اهمیت جایگاهی که در آن قرار دارد واقف باشد.

این مقام قضایی به رد پیشنهاد رشوه توسط مأموران پلیس اشاره و خاطرنشان کرد: از خودگذشتگی این افراد بیانگر اعتقاد قلبی به پروردگار است.

وی با معرفی فرج‌‌الله افشار به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان البرز از خدمات سیدرضا حسینی تقدیر کرد.

همچنین در این مراسم مهدی کرمی به عنوان دادستان نظامی جدید استان البرز معرفی و از خدمات افشار تجلیل شد.

بهرامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر