کد خبر: 713475 A

بابای صالح در تذکری:

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس گفت: آموزش و پرورش مهد علم آموزی است ولی این وزارتخانه مدرک تحصیلی معلمان را اعمال نمی‌کند که امیدوارم معاون رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، روح‌اله بابایی صالح در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به دولت و نمایندگان مجلس در خصوص حق و حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری، تأمین اجتماعی و همسان سازی آنها اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت ارز و نوسانات بازار اگر در گذشته خط فقر زیر ۳ میلیون بود اکنون افرادی که زیر ۶ میلیون تومان حقوق دریافت میکنند نیز زیر خط فقر هستند، امیدوارم نمایندگان و دولت اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در تذکر به دولت در خصوص ضریب بازنشستگی مالیاتی کمتر از ۲۵ درصد به استان قزوین بیان کرد: استان قزوین دارای رتبه برتر در درآمد برای کشور است، این اختصاص ظلم به صنعت، کشاورزی و گردشگری استان قزوین است.

وی در تذکر به دولت و وزیر آموزش و پرورش در خصوص اعمال مدرک تحصیلی و ادامه تحصیل فرهنگیان افزود: آموزش و پرورش مهد علم آموزی است ولی این وزارتخانه مدرک تحصیلی معلمان را اعمال نمی‌کند که امیدوارم معاون رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

بابایی صالح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر