کد خبر: 713470 A

بادامچی در تذکری:

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس برای کاهش فشار به سفره مردم باید بودجه ۹۸ را بررسی و در برابر تخصیص بودجه به نهادهای خاص و غیر شفاف تصمیم‌گیری کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا بادامچی در جلسه علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: تمامی درآمدهای کشور باید به حساب خزانه‌داری واریز شود تا بتوانیم دخل و خرج، نحوه هزینه‌کرد و تورم و فساد را کنترل کرده و با مدیریت از پرداخت‌های سلیقه‌ای و بدون برنامه جلوگیری کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آیا وقت آن نرسیده که ردیف‌های غیرکارآمد را حذف کنیم و ضرورت‌های عینی اقتصادی جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: مجلس برای کاهش فشار به سفره مردم باید بودجه ۹۸ را بررسی و در برابر تخصیص بودجه به نهادهای خاص و غیر شفاف تصمیم‌گیری کند، از الزامات مهم بودجه امسال ساماندهی معافیت مالیاتی و حذف برخی یارانه‌های پنهان است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه دیپلماسی بایستی استراتژی مشخصی برای نقشه راه نفوذ دیپلماسی اقتصادی را طراحی کرده و برای حضور در کشورهای همسایه که ۵۰۰ میلیون جمعیت دارند، اقدام کند. در بهبود روابط تجاری، خارجی و معنوی با سایر کشورها باید در آوردگاه تصمیمات بزرگ، کشور را نجات دهیم.

بادامچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر