کد خبر: 713406 A

سردار شریف:

سخنگوی سپاه با اشاره به عملیات روانی و جنگ رسانه‌‌ای دشمن تاکید کرد: دست برتر از آن ملت ایران است و به برکت هوشمندی، اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح، بی‌‌‌تردید دشمن هیچ غلطی نمی‌‌‌تواند بکند.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در یادواره ۵۷ شهید عملیات کربلای ۴ و ۵ شهرستان تربت جام ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این یادواره گفت: مقام معظم رهبری در مورد شهدا جمله‌ای را با این مضمون بیان فرمودند که بزرگداشت نام شهدا اجری همانند اجر شهید را دارد.

وی افزود: طبق آیه قران کریم شهدا زنده هستند و نزد خداوند متعال روزی می‌خورند و ناظر بر رفتار و کردار ما هستند و این نشان از مقام و جایگاه والای شهدا است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه اضافه کرد: امروز در آستانه چهلمین سالگرد گفتمان انقلاب که برگرفته از قرآن و وحی الهی است، هستیم. چهل سال پیش، دین اسلام توسط رهبری مقتدر و شجاع، احیا و تئوری ولایت فقیه به یک جریان زنده و فعال در جامعه تبدیل شد. 

شریف با اشاره به جانفشانی‌های شهدا و رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی و به ثمر نشستن خون و تلاش آنان اظهار داشت: امروز اثری از صدام و ژنرال‌های بعث صدام نیست و مزار شهدا محل زیارت ملت ماست.

وی ادامه داد: شهدا با کمترین آموزش، لجستیک و امکانات توانستند جغرافیای کشور را حفظ و نیات پلید شیطان بزرگ امریکا را به رویا تبدیل کنند. امروز ما رهروان و همرزمان شهدا بیکار ننشستیم و دشمن را فرسنگ‌ها از این سرزمین دور کردیم.

سخنگوی سپاه افزود: به اعتراف دوست و دشمن امروز اسرائیل در ذلیل‌ترین شرایط قرار دارد و رزمندگان فلسطین و لبنان در اوج آمادگی برای مقابله با هرگونه تهاجم صهیونیست‌‌ها و پایان دادن به حیات ننگین این رژیم جعلی و جنایتکار هستند و این شعار نیست بلکه یک واقعیت تمام عیار است که حتی در جبهه حامیان صهیونیست ها مورد اذعان است.

شریف ادامه داد: رژیم صهیونیستی روزگاری می‌گفت که اگر همه ارتش‌های کشورهای عربی جمع شوند نمی‌توانند اسرائیل را در نبرد نظامی شکست دهند ولی الهام بخشی خون شهدا و گفتمان مقاومت و ظلم ستیزی و پایبندی به آن، شرایط را طوری پیش برد که نه تنها کشورهای عربی بلکه مردم مظلوم غزه در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت رژیم کودک‌‌کش صهیونیستی را وادار به التماس کرد.

وی اضافه کرد: به برکت فرهنگ شهادت و خون الهام‌‌‌بخش شهدا و درایت و ژرف‌‌‌اندیشی رهبری انقلاب، امروز دشمن هر چقدر هزینه می‌کند، به نتیجه نمی‌رسد. بعد از تصرف کابل، رایس وزیر امور خارجه وقت امریکا گفته بود که ما دائم از خود سوال می‌کنیم چه رمز و رازی وجود دارد که ما در کاخ سفید با حضور افراد آموزش داده یک سال علیه ایران طراحی می‌‌کنیم و همه ابعاد و جوانب آن را از زوایای مختلف می‌سنجیم ولی بعد از همه این تلاش همه با یک سخنرانی رهبر ایران  پنبه می شود. حال باید گفت آیا ما نباید به داشتن همچین رهبری ببالیم؟

رییس روابط عمومی کل سپاه افزود: سقوط نظامیان امریکایی زمانی بود که تفنگداران آنان در خلیج فارس پییش فرزندان نیروی دریایی سپاه زانو زدند و همان روز مشخص بود امریکایی‌ها در هر عرصه‌‌ای که مقابل ایران باشند، بازنده هستند.

شریف با بیان اینکه امریکایی‌ها در سوریه و عراق با صرف میلیاردها دلار هزینه هیچ دستاوردی نداشتند، تصریح کرد: امروز این یک واقعیت است که در منطقه، هر کشوری که مورد حمایت امریکا است در برابر مقاومت و بیداری ملت‌‌های استکبارستیز حرفی برای گفتن ندارد و نمونه آن رژیم آل‌‌‌سعود است که در جنگ یمن، واقعیت به رغم حمایت‌‌های آمریکا روشن شده است.

وی با بیان اینکه دشمن نقطه قوت ما را می‌داند و بر روی آن متمرکز شده است ولی تا زمانی که فرهنگ دینی، استحکام بنیان خانواده و پشتیبانی از ولایت فقیه در کشور موج بزند دشمن نخواهد توانست کاری از پیش ببرد، خاطرنشان کرد: در فضای مجازی علیه رهبری و ولایت فقیه و روحانیت به طور شبانه‌‌روزی به تولید دروغ می‌‌پردازند اگر قدرت، دانایی، توانمندی و حکمت در قول و فعل رهبری نبود، امروز چه نیاز به این همه هزینه دشمن است؟!

شریف ادامه داد: دست دشمن خالی است و به عملیات روانی و جنگ رسانه‌‌ای روی آورده است .دل به چند تحریم خوش کرده‌ که به حساب خودشان مردم را به زانو در آورند اما ملت ما حقیقت و جریان دفاع مقدس را فراموش نمی‌کند؛ آن زمانی که امکانات نداشتیم به پیروزی رسیدیم و نگذاشتیم یک وجب از خاک وطنمان دست دشمن بیفتد امروز که بحمدالله دست برتر از آن ملت ایران و فرزندان شجاع و دلاور آنان در نیروهای مسلح است و به برکت این هوشمندی، اقتدار و آمادگی، بی‌‌تردید دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

سردار شریف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر