کد خبر: 713382 A

در صحن مجلس مطرح شد؛

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اگر ارائه خدمات بیمه تکمیلی به ایثارگران از سوی هر دستگاهی به صورت مجزا انجام شود کیفیت ارائه خدمات بهتر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در مخالفت با طرح اصلاح ماده (۱۳) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در جلسه علنی امروز، اظهار داشت: هدف از ارائه این طرح از سوی نمایندگان رفع مشکل بیمه تکمیلی خانواده ایثارگران است که اگر رفع این مشکل با چند اصلاح جزئی میسر بود، قطعا دولت از این طرح استقبال می‌کرد. در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران دولت باید صد درصد هزینه‌های درمانی خانواده شاهد، ایثارگران و جانبازان را تأمین کند و هر ساله در قانون بودجه اعتبارات این امر لحاظ شود.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس تبصره (۱) ماده (۱۳) این قانون کلیه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند که از محل اعتبارات خود نسبت به تأمین هزینه‌های بیمه تکمیلی ایثارگران اقدام کنند.  اگر ارائه خدمات بیمه تکمیلی به ایثارگران از سوی هر دستگاهی به صورت مجزا انجام شود کیفیت ارائه خدمات بهتر خواهد بود. در شرایط موجود بنیاد شهید و امور ایثارگران به تنهایی نمی‌تواند خدمات مناسب در این زمینه را به خانواده ایثارگران ارائه کند.

 

نوبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر