کد خبر: 713212 A

فلاحت‌پیشه:

رییس، معاونان و جمعی از مدیران کل سازمان ملی استاندارد امروز با رییس و اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایلنا، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این دیدار با بیان اینکه، استاندارد نیاز همیشگی جامعه است، گفت: همه ما باید در حوزه کیفیت مطابق با نظر استاندارد پیش رویم.

وی با اشاره به شرایط تحریم، افزود: در شرایط تحریم، نیاز ما به استاندارد بیش از پیش است چراکه سلامت و ایمنی جامعه، دغدغه همه مسئولان است و هیچ جبری به کوتاه آمدن از استاندارد نداریم.

فلاحت‌پیشه به پیشرفت‌های بین‌المللی این سازمان اشاره کرد و گفت: ارتقای رتبه سازمان ملی استاندارد ایران بین کشورهای عضو سازمان بین‌المللی استاندارد، نشان از تلاش بی‌وقفه مسئولان و کارکنان این سازمان است.

وی استاندارد را شاهراه اصلی در بعد کیفیت دانست و گفت: اهتمام مسئولان این سازمان برای ارتقای جایگاه سازمان و تصویب قانون جدید ستودنی است.

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این دیدار از مساعدت نمایندگان مجلس در تصویب قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد قدردانی و گزارشی از عملکرد این سازمان در ماه‌های اخیر ارایه کرد.

پیروزبخت گفت: شاخص‌های کیفی سازمان ملی استاندارد ایران در برخی موارد بالاتر از مشابه آن در کشورهای اروپایی است.

وی کنترل فرآیندها برای دستیابی به محصول با کیفیت را ضروری دانست و تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف ما در کنترل کیفیت کالا، تضمین سلامت و ایمنی جامعه و توسعه و ماندگاری در بازارهای صادراتی است.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه سازمان ملی استاندارد ایران نیره پیروزبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر