کد خبر: 712605 A

آیت‌الله یزدی:

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: قبل از انقلاب در کشور امکانات محدودی وجود داشت در حالی که تنها ۳۵ میلیون نفر جمعیت داشتیم اما امروز با وجود بیش از ۸۰ میلیون نفر جمعیت بسیاری از شهرها و روستاهای کشور توسعه پیدا کرده است.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله محمد یزدی ظهر امروز در دیدار سردار نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: خداوند در پیروزی انقلاب اسلامی پشتیبان ما بود و اگر امروز با چشم و دل انصاف نگاه کنیم پیشرفت‌های انقلاب نسبت به سال‌های گذشته قابل انکار نیست. گزارش ها نشان دهنده پیشرفت کشور در بسیاری از زمینه‌هاست و با وجود همه دشمنی‌ها و سرمایه‌گذاری برای زمین گیر شدن انقلاب اسلامی، به حرکت خود ادامه داده‌ایم و به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته‌ایم.

وی تصریح کرد: در این مقطع ۴۰ ساله دشمنان از انواع نقشه‌ها و توطئه‌ها و ابزارها بر علیه انقلاب اسلامی و نظام استفاده کردند اما راه به جایی نبردند. قبل از انقلاب در کشور امکانات محدودی وجود داشت در حالی که تنها ۳۵ میلیون نفر جمعیت داشتیم اما امروز با وجود بیش از ۸۰ میلیون نفر جمعیت بسیاری از شهرها و روستاهای کشور توسعه پیدا کرده است.

یزدی خاطرنشان کرد: در طول این سال‌ها در زمینه پزشکی نیز موفقیت‌های خوبی داشته‌ایم و حتی پزشکانی توانا و حاذق از ایران در کشورهای پیشرفته مشغول به کار هستند و حرفه‌ای ترین جراحی‌ها در بیمارستان‌های کشور در حال انجام است. کشور بعد از انقلاب و به ویژه در سال‌های اخیر در حوزه دفاعی و نظامی نیز موفقیت های بسیاری به دست آورده است.  در شرایط فعلی دشمن دیگر به براندازی جمهوری اسلامی فکر نمی‌کند زیرا از قدرت بالای دفاعی و موشکی ایران آگاه است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: نباید پیشرفتهایی که در حوزه زیرساخت‌ها و احداث مدرسه و رسیدگی به مناطق دور افتاده داشته‌ایم را نادیده بگیریم. باید قدردان نعمت‌هایی باشیم که انقلاب اسلامی در اختیار ما قرار داده است بسیاری از نسل جوان دوران جنگ و مجاهدت‌های امام (ره) را ندیده‌اند و از مشکلات و سختی های آن دوران اطلاعی ندارند که باید این نعمتها را برای آن ها برشمرد.

یزدی افزود: من نیز خدا را به واسطه نعمت‌هایی که به من عطا کرده است شکرگذار هستم یکی از نعمت‌های بزرگ در زندگی ام این است که از فرزندانم هیچ سوژه‌ای در دست دیگران ندارم و همگی در مسیری درست حرکت کرده‌اند.

آیت الله یزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر