کد خبر: 712592 A

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تاکید کرد: بحث مهار و کنترل انقلاب همیشه برای دشمنان ایران با اهمیت بوده است چراکه طبق نظر رهبرکبیر انقلاب، انقلاب اسلامی باید به تمام نقاط جهان صادر شود و تا حدودی این اتفاق افتاده‌است.

به گزارش ایلنا، سعید حسن‌خانی در نخستین گردهمایی سیاسی فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح استان اصفهان اظهار کرد: ایران هیچ‌گاه مستعمره کشوری نبوده و انقلاب اسلامی اتفاقی بود که ایران را از یک کشور دست نشانده به یک کشور مستقل تبدیل کرد. با پیروزی انقلاب اسلامی سیستم نه شرقی و نه غربی به چالش کشیده شد و در نتیجه بلوک شرق و غرب به این نتیجه رسیدند تا به مقابله با انقلاب اسلامی بپردازند چراکه اهداف انقلاب اسلامی ایران در تضاد با آن‌ها است.

 معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان دستورالعمل کارتر در رابطه با انقلاب گفت: همزمان با انقلاب اسلامی دستور ۱۲۷۰ مبنی بر اینکه ایران کشوری غیرعادی است توسط کارتر امضا شد و چهل سال است این دستورالعمل توسط روسای جمهور آمریکا امضا می‌شود، اما امروز آینده انقلاب مهم است و باید آینده را در نظر گرفت.

خانی با اشاره به بحث مهار و کنترل انقلاب توسط دشمنان تصریح کرد: بحث مهار و کنترل انقلاب همیشه برای دشمنان ایران با اهمیت بوده است چراکه طبق نظر رهبرکبیر انقلاب، انقلاب اسلامی باید به تمام نقاط جهان صادر شود و تا حدودی این اتفاق افتاده‌است.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اهداف دشمنان ایران گفت: آنها می‌خواهند روایت های انقلاب را به ضد روایت تبدیل کنند و آنها را علیه نظام به کار گیرند چراکه جوانان شکل دهنده انقلاب بودند و توانمندی های زیادی دارند.

وی با اشاره به سخنرانی جان بولتون در سال ۲۰۱۸ گفت: دشمنان بر این باور بودند که ایران نباید چهل سالگی انقلاب خود را ببیند ، اما در سخنرانی ترامپ در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ مبنا بر این اساس شد که رفتار ونحوه زندگی ایرانیان باید تغییر کند تا ایران از نظر آنان به کشوری عادی تبدیل شود. در این بین مفهومی مطرح می‌شود که به جای اینکه قدرت منطقه‌ای باشیم منطقه‌ای قدرتمند داشته باشیم که این مفهوم از سخنان ترامپ نشات گرفته است و در نظر دارند مولفه‌های قدرت ایران کاهش دهند تا به کشوری عادی بدل شود.

خانی با بیان جمله‌ای از رئیس‌جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: ترامپ در یکی از مصاحبه‌های خود در رابطه با ایران بیان کرد که در سه دهه گذشته ایران را تحریم و تهدید کردیم، اما وقتی رشد و پیشرفت ایرانیان را می‌بینیم بدنمان می‌لرزد.

حسن خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر