کد خبر: 711393 A

جانشین فرمانده کل سپاه:

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه امروز موازنه قدرت به سود ایران است، تاکید کرد: شهدا پس از شهادت بیش از قبل به جامعه قوت و نور می‌بخشند، آنها قاعده جنگ را برای ما تغییر دادند.

 

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در یادواره هزار و ۳۰۰ شهید شهرستان کازرون با اشاره به تلاش آمریکا برای غلبه بر ایران گفت: آنها تجربیات خود را به صحنه آورده و از تمام قدرت خود استفاد کردند تا از ملت ما انتقام بگیرند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا کشور ما را در تحریم سخت قرار داد تا از اعتماد ملت به نظام کم کند، اظهار داشت: آنها جوانان ما را ترور و همه راه‌های پیشرفت را مسدود کردند، اما به فضل الهی این ملت توانسته است در محاصره جنگ‌ها سالم و قدرتمند باقی بماند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه دشمنان پس از ۴۰ سال نتوانستند کاری از پیش ببرند، تصریح کرد: دشمنان در دوران دفاع مقدس همه چیز داشتند به جز خدا و ما هیچ چیز به جز خدا نداشتیم.

سلامی با اشاره به اینکه امروز موازنه قدرت به سود ایران است، خاطرنشان کرد: امروز با توکل به خداوند همانطور که آشکار است دشمن ما ازهر زمان ضعیف‌تر بوده و ما قوی‌تر هستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز ملت آگاه ما سختی‌ها را تحمل می‌کنند چراکه هیچ فضیلتی جز با سختی بدست نمی‌آید، ابراز داشت: بشارت بر ملتی است که سختی را تحمل کرده تا به عزت برسد چرا که پایان شب شب سیاه، فجر پیروزی است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه امروز نام ایران با افتخار در جهان طنین‌انداز شده است، بیان کرد: این به برکت اسلام و تجلی نور ولایت بر این سرزمین است.

سلامی با اشاره به عملیات‌های سختی که رزمندگان کازرون در آن نقش‌آفرینی کردند، یادآور شد: این افتخار بزرگ برای کازرون است که رزمندگان آن در عملیات سخت دفاع مقدس در نزدیک‌ترین مواضع دشمن و در خطرناک‌ترین موقعیت‌ها درخشیده و افتخار آفریدند.

وی افزود: شهیدان باعث شدند ملت ایران در محاصره با قدرت‌های جهان و صف‌بندی قدرت‌های عالم کم نیاورد و این سرزمین مستقل از قدرت‌ها باقی بماند.

جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: انسان‌های عادی می‌میرند، اما شهدا پس از شهادت بیش از قبل به جامعه قوت و نور می‌بخشند، ما بدون شهیدان نمی‌توانستیم ادامه حیات دهیم آنها قاعده جنگ را برای ما تغییر دادند. شهیدان بی‌ریا بودند و در جبهه‌ها فقط اخلاص بود.

سردار حسین سلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر