کد خبر: 710927 A

سرلشکر موسوی در بازدید از پایگاه پنجم رزمی هوانیروز:

فرمانده کل ارتش از پشتیبانی منطقه ۵ نیروی زمینی ارتش و پایگاه پنجم رزمی هوانیروز بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش از پشتیبانی منطقه ۵ نیروی زمینی ارتش و پایگاه پنجم رزمی هوانیروز بازدید کرد، در ادامه بازدید از یگان‌های شمال شرق کشور با حضور در  پشتیبانی منطقه ۵ نیروی زمینی ارتش، از بخش های مختلف این یگان بازدید کرد.

وی در این بازدید، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از نمایشگاه ابداعات و اختراعات کارکنان بازدید و آمادگی رزمی این یگان را ارزیابی کرد.

امیر سرلشکر موسوی با حضور در پایگاه پنجم رزمی هوانیروز، از بخش‌های مختلف این پایگاه اعم از مرکز تعمیر و نگهداری بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش در جمع کارکنان و خلبانان پایگاه پنجم هوانیروز گفت: هوانیروز در پشتیبانی از نیروی زمینی ارتش و سایر نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس حضوری پررنگ و تعیین‌کننده داشته و در ماموریت‌های پس از آن دوران، اعم از امدادرسانی در سوانح طبیعی و مردم یاری نقش مهم و موثری ایفا کرده، که موجب ماندگاری این نیرو در اذهان ملت شریف ایران شده است.

گفتنی است حضور در جلسه هم اندیشی فرماندهان و مسئولان عقیدتی سیاسی و حفاظت و اطلاعات از دیگر برنامه های امیر سرلشکر موسوی در بازدید از پشتیبانی  منطقه ۵  و پایگاه پنجم هوانیروز بود. امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش فرمانده کل ارتش را در این بازدیدها همراهی می‌کرد.

سرلشکر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر