کد خبر: 710515 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

یک نماینده اصولگرای مجلس درباره درخواست برخی نمایندگان که خواستار نگاه ویژه به لایحه بودجه هستند، تصریح کرد: مشکل بودجه مشکل نگاه‌ها است باید ببینیم نگاهمان چیست.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در پاسخ به سوالی درباره اقدام امروز فردین فرمند و تعدادی دیگر از نمایندگان که وضعیت لایحه بودجه را مناسب با شرایط کشور نمی‌دانستند و خواستار بررسی لایحه بودجه در جلسه غیرعلنی بود، اظهار داشت: جلسه غیرعلنی به این سرعت مشکلی را از بودجه حل نمی‌کند. مشکل بودجه مشکل نگاه‌ها است باید ببینیم نگاهمان چیست.

وی با اشاره به مشکلات دیگر لایحه بودجه گفت: دومین مشکل ما کارشناسی کردن است و سومین مشکل قدرت اقناع ایجاد کردن است. این‌ها را باید درنظر بگیریم و مشکلات کشور را ببینیم و بودجه‌ای برای سال ۹۸ بنویسیم.

رئیس فراکسیون ولایی خاطرنشان کرد: گاهی وقت‌ها ما بودجه‌ای برای سال ۹۸ می‌نویسیم که این بودجه باید الزاماتی برای ما داشته باشد و کارهایی انجام دهیم و با توجه به شرایط کار کنیم. از این نظر من فکر می‌کنم مجلس باید یک تصمیم ملی و عاقلانه و مردمی بگیرد. مجلس باید تصمیمی بگیرد که بیشترین اعتماد عمومی را ایجاد کند.

وی تاکید کرد: در حقوق و تصویب اعتبارات و... باید اعتماد عمومی ایجاد شود و این تصمیمات باید کلان و تصمیمات بالایی برای مجلس باشد.

بودجه حاجی بابایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر