کد خبر: 709911 A

در اظهاراتی مضحک مطرح شد؛

نخست وزیر اسراییل در مورد احتمال مذاکره با ایران گفت: تا وقتی که ایران به دنبال نابودی کامل اسراییل است، چنین چیزی امکان ندارد تنها راه انجام مذاکره با ایران، تغییر کامل در رفتار تهران است.

 به گزارش ایلنا به نقل از بیزینس تایمز، «بنیامین نتانیاهو» اعلام کرد اسرائیل یک متحد قوی برای اعراب در مقابل  ایران شناخته می‌شود. نتانیاهو که این روزها برای انجام چند دیدار با مقامات برزیل در این کشور است  در گفتگو با شبکه تلویزیونی برزیلی گلوبو تی وی مدعی شد: چیزی که الان ما شاهد آن هستیم یک انقلاب و تحول  در روابط اسرائیل و اعراب است و آنها ما را یک متحد قوی در برابر ایران می‌دانند.

نتانیاهو در ادامه یاوه‌گویی‌های خود مدعی شد: اسراییل به یک متحد قوی برای اعراب در مقابله با ایران و گروه داعش تبدیل شده است.

وی همچنین با اشاره به مشکلات دیرینه و روابط پرتنش اسراییل و فلسطین مدعی شد: متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم به پیشرفتی در گفت‌وگو با فلسطینی‌ها برسیم؛ چرا که بیشتر از نیمی از مردم فلسطین هنوز تحت کنترل ایران و برخی گروه‌ها قرار دارند.

نخست وزیر اسراییل  در مورد احتمال مذاکره با ایران گفت: تا وقتی که ایران  به دنبال  نابودی کامل اسراییل است، چنین چیزی امکان ندارد تنها راه انجام مذاکره با ایران، تغییر کامل در رفتار تهران است.

نتانیاهو در حاشیه این سفر با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا دیدار و درباره خروج نیروهای آمریکایی از سوریه و فعالیت‌های ایران در خاورمیانه گفت‌و‌گو می‌کند.

ایران سوریه مشکلات وزیر امور خارجه آمریکا نیروهای آمریکایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر