کد خبر: 709081 A

حاتمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان اتکا وزارت دفاع:

وزیر دفاع با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی امروز معیشت و رفاه مردم را هدف گرفته اند، تأکید کرد: سازمان های تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و اتکا به عنوان سازمان های ارائه کننده خدماتِ انسانی، درمانی و مصرف، نقش مهمی در ارتقاء منزلت، معیشت و تامین زنجیره غذایی نیروهای مسلح و کشور به عهده دارند.

به گزارش ایلنا، امیر حاتمی با حضور در جمع مدیران، مسئولان و کارکنان سازمان اتکا نقش این سازمان را در تامین زنجیره غذایی و معیشت مردم و کارکنان نیروهای مسلح بسیار خطیر برشمرد و اظهار داشت: در بین فروشگاه های زنجیره ای، اتکا تنها فروشگاهی است که با افتخار کالاهای صرفاً ایرانی را در مسیر تحقق بخشیدن به شعار «حمایت از کالای ایرانی» که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان یک اصل و یک راهبرد بیان فرمودند، سرلوحه کار و اشتغال خود قرار داده و تمام سعی‌اش این است که با ظرفیت‌های داخلی نیاز مشتریانش را مرتفع نماید.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان دو مسئولیت مهم وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: یکی از رسالت‌های وزارت دفاع تامین تسلیحات و تجهیزات و پشتیبانی دفاعی از نیروهای مسلح است که امروز با همت والای متخصصین صنعت دفاعی توانسته‌ایم زمان ایده تا محصول که موجبات عزت و اقتدار کشور را فراهم کرده است بسیار کوتاه کرده و به دستاوردهای ارزشمندی در حوزه صنعت دفاعی دست یابیم.

وی با اشاره به حوزه «خدمات» به عنوان بخش دیگری از مسئولیت وزارت دفاع در پشتیبانی از سرمایه‌های انسانی نیروهای مسلح است، افزود: نیروهای مسلح شامل رزمندگان بازنشسته، بسیجیان و جانبازان و خانواده معظم شهداء به عنوان بهترین و گرانبهاترین سرمایه های انسانی کشور شایسته دریافت بفاخرترین خدمات به لحاظ کمی و کیفی هستند.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه خدمات خرسندساز به خانواده بزرگ نیروهای مسلح باید متکی بر یک نیازسنجی دقیق علمی از نیازهای جامعه هدف باشد، تصریح کرد: این خدمات باید در بهترین و شایسته ترین شکل و قالب توام با تکریم و ارزش و احترام به خادمین نظم و امنیت و دفاع از کشور و ملت تقدیم شود.  

امیر سرتیپ حاتمی با بیان ارتقاء سطح زندگی عموم مردم نسبت به دوران قبل از انقلاب تاکید کرد: استانداردهای زندگی عموم مردم نسبت به دوران گذشته قابل مقایسه نیست و بر این اساس حفظ و افزایش رضایتمندی استفاده‌کنندگان از سوی سازمان های خدماتی وزارت دفاع  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه خانواده بزرگ نیروهای مسلح همواره فعالیت‌ها و اقدامات وزارت دفاع را در حوزه های مختلف مدام ارزیابی می‌کنند، خاطرنشان کرد: نباید هیچ عزیزی از خانواده بزرگ نیروهای مسلح این علاقه یا میل را داشته باشد که اتکا را با هر فروشگاه زنجیرهای دیگری مقایسه کند و این موضع به ذهنش خطور کند که جایی بهتر از اتکا می‌تواند به او خدمات دهد.

وزیر دفاع با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی امروز معیشت و رفاه مردم را هدف گرفته اند، تاکید کرد: سازمان های تامین اجتماعی نیروهای مسلح و اتکا به عنوان سازمان‌های ارائه کننده خدماتِ انسانی، درمانی و مصرف، نقش مهمی در ارتقاء منزلت، معیشت و تامین زنجیره غذایی نیروهای مسلح و کشور به عهده دارند.

وی با بیان اینکه «اتکا» به عنوان نمادی از نیروهای مسلح  و به عنوان یک سازمان نمونه در حوزه مدیریت جهادی در معرض دید عموم مردم قرار دارد اظهار داشت: بسیار مهم است کالایی با کیفیت و بسته بندی مطلوب و با نهایت تکریم و احترام در اختیار کارکنان نیروهای مسلح و عموم مردم عزیز قرار گیرد.  

وزیر دفاع با بیان اینکه کشور امروز مورد هجمه اقتصادی دشمنان است تاکید کرد: امروز حفظ رفاه مردم در اولویت اول ارکان و قوای نظام اسلامی قرار دارد و مدیران اتکا باید با فراهم نمودن دسترسی به خدمات سهل و آسان، فروش اینترنتی و خدمات غیرحضوری، افزایش سرانه معیشت، افزایش درآمدها و توسعه زیرساخت های کشاورزی و دامی و صنعتی  و افزایش نقدیندگی بتوانند در کمک به دولت و ملت نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

امیر سرتیپ حاتمی گفت: افزایش کیفیت، افزایش رضایتمندی از نگاه مشتری، انضباط مالی و اقتصادی از موارد بسیار مهمی است که کارکنان و مدیران اتکا باید بیش از پیش مد نظر قرار دهند.

در این مراسم امیر سرتیپ حاتمی طی حکمی عیسی رضایی را به عنوان مدیر عامل سازمان اتکا منصوب و از خدمات محمد مهدی کربلائی تقدیر کرد.

وزیر دفاع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر