کد خبر: 708854 A

مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در تاریخ جمعه ۱۴ دی از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر در سالن اجلاس سران با حضور اعضای انجمن و شخصیت های سیاسی و اجرایی و دبیران احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، هادی عبداللهی عضو شورای مرکزی و دبیر بیست و ششمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران با اعلام اینکه مجمع انجمن در تاریخ جمعه ۱۴ دی از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر در سالن اجلاس سران با حضور اعضای انجمن و شخصیت‌های سیاسی و اجرایی و دبیران احزاب و تشکل های  اصلاح طلب  برگزار می‌شود.

دبیر بیست و ششمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در تشریح برنامه‌ها افزود: ابتدا برنامه افتتاحیه از ساعت ۸ با تلاوت قران و سرود جمهوری اسلامی شروع میشود و سپس دبیرکل محترم  انجمن  جناب محمدرضا ظفرقندی گزارش سالیانه انجمن را ارائه خواهند داد، در ادامه یکی از شخصیت‌های سیاسی کشور سخنرانی خواهند کرد و در ادامه مراسم افتتاحیه مراسم یادمان مرحوم سید تقی نوربخش عضو سابق شورای مرکزی انجمن و  مدیرعامل فقید تامین اجتماعی کشور برگزار می‌شود

هادی عبداللهی افزود: در ادامه و پس از برنامه افتتاحیه، با حضور اعضاء انجمن با توجه به قانون جدید احزاب و ارائه اساسنامه اعلامی و الگو از طرف وزارت کشور به احزاب و تشکل‌ها به این جهت اساسنامه انجمن  بررسی و تصویب اساسنامه جدید توسط مجمع با حضور  نماینده  وزارت کشور و کمیسیون ماده ده احزاب  ، صورت میگیرد .

پس از آن از ساعت ۱۱ صبح پنل سیاسی اقتصادی با موضوع چشم انداز سیاسی و اقتصادی  ایران تا ۱۴۰۰ با حضور سه تن از شخصیت‌ها و کارشناسان  سیاسی و اقتصادی کشور برگزار می شود.

هادی عبداللهی دبیر تشکیلات و  عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در ادامه افزود برنامه بعدازظهر مجمع با برگزاری پنل صنفی و تخصصی  با حضور مسئولین و کارشناسان ارشد بهداشت و درمان ادامه خواهد داشت که به همراه این پنل تریبون آزاد اعضاء انجمن و میهمانان  برگزار خواهد شد.

در این پنل با توجه به وضعیت اقتصادی و دوره تحریم به بررسی اقتصاد درمان در این دوره  و بحث تعرفه‌ها موضوع دارو و تجهیزات و همچنین، طرح تحول سلامت ، بحث و بررسی می‌پردازد .

 در  ضمن  با توجه به نظرات و انتقادهایی که در این چندسال در مورد عملکرد حوزه سلامت وزارت بهداشت و درمان  و سازمان های بیمه گر وجود داشت و با توجه به گذشت چند سال از اجرای طرح تحول سلامت شاید اعضاء  بهتر بتوانند به نقد در این زمینه و عملکرد متولیان این حوزه بپردازنند.

ایران جامعه پزشکی جمهوری اسلامی دارو اجلاس سران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر