کد خبر: 708429 A

مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور:

مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور تاکید کرد: تصاویر منتشر شده در رسانه‌ها از ورود وزیر کشور به فرودگاه بوشهر نشان می‌دهد که پرواز عمومی بوده و هیچ‌گونه تشریفاتی در کار نبوده و مسافران هم به طور عادی در حال خروج از هواپیما هستند.

به گزارش ایلنا، مرکز اطلاع‌‌‌رسانی وزارت کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال انتشار مطلبی کذب در برخی کانال‌ها و بازنشر آن در رسانه‌های ضدانقلاب و معاند با ادعای به کلی خلاف واقع در مورد نحوه سفر وزیر کشور به استان بوشهر به آگاهی هموطنان عزیز و آگاه می‌رساند؛ وزیر کشور، در ادامه سفرهای استانی، به منظور بررسی وضعیت اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و امنیتی استان بوشهر و شرکت در ستاد اقتصاد مقاومتی و بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های گردشگری توسعه محور این استان، با استفاده از پرواز عمومی شرکت هواپیمایی قشم ایر به بوشهر سفر کرد و به هنگام ورود به استان نیز با تشریفات معمول و ساده از ایشان استقبال شد. 

همچنین بر خلاف آنچه ادعا شده، از ابتدای سفر تا انتهای سفر، مسافرین محترم پرواز با هیچ‌گونه مزاحمت، معطلی و یا تاخیر در پرواز یا جابه‌جایی به دلیل حضور وزیر کشور مواجه نشدند. 

همچنان که تصاویر منتشر شده در رسانه‌ها از ورود ایشان به فرودگاه بوشهر، نشان می‌دهد که پرواز عمومی بوده و هیچگونه تشریفاتی در کار نبوده و مسافران هم به طور عادی در حال خروج از هواپیما هستند.

وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر