کد خبر: 707596 A

در پیامی؛

در پی ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو هیات رئیسه خبرگان رهبری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم انقلابی و فاضل وارسته، مرحوم حضرت آیت‌‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی موجب تألم و تأثر خاطر فراوان گردید.

با نهایت تاثر ضایعه فقدان آن عالم عامل، استاد مهذب و پارسا که سراسر عمر شریفش در خدمت به اسلام و قرآن و اعتلای معارف فقه، اصول و اخلاق اسلامی سپری شد را به محضر مبارک مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، حوزه‌‌های علمیه، بیت معظم و بستگان محترم وی تسلیت عرض می‌‌نمایم.

بی‌گمان آثار، برکات و نقش کم‌‌نظیر آن استاد برجسته و فقیه ربانی، به عنوان عالمی وارسته و بصیر در بسیاری از میادین مجاهدت در قبل و بعد از انقلاب به ویژه حضور اثرگذار و تکیه‌گاهی اطمینان‌بخش در عرصه‌‌های خطیری همچون قوه قضاییه، شورای نگهبان، خبرگان رهبری به همراه هدایت و مدیریت هوشمندانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیش برندگی انقلاب و صیانت از آرمان‌های متعالی اسلام عزیز همواره در بین مجاهدان و خدمتگزاران صدیق تاریخ انقلاب اسلامی همچون نگینی برجسته خواهد درخشید.

اینجانب از قادر متعال برای آن عالم و فقیه گرانقدر و یار صدیق حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) علو درجات و همنشینی با اجداد مطهرش و برای بیت محترم و بازماندگان سوگوار، پاداش صابرین توام با عزت و سعادت مسئلت می‌نمایم.

سرلشکر جعفری سردار جعفری درگذشت هاشمی شاهرودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر