کد خبر: 707313 A

جمالی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: فیلم اتفاقات مربوط به نماینده سراوان در جلسه امروز این هیات بازبینی و بنا شد که نتیجه نهایی در جلسه فوق العاده فردا اعلام شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدجواد جمالی در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان صبح امروز جلسه‌ای را با رییس گمرک و معاون پارلمانی وزیر اقتصاد برای بررسی اتفاقات مربوط به نماینده سراوان برگزار کرد.

وی افزود: در این جلسه بنا شد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان صبح فردا در جلسه ای فوق‌العاده‌ به ادامه مذاکرات بپردازند. به دلیل آن که رییس جمهور امروز بودجه ۹۸ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد، لذا جلسه هیات نیمه تمام شد و به ادامه آن به فردا موکول شد.

جمالی گفت: در این جلسه درازهی نماینده سراوان حضور نداشت، ایشان به دلیل کسالت نتوانستند حضور پیدا کنند. در این جلسه فیلم اتفاقات آن روز مورد بازبینی قرار گرفت و رییس گمرک و معاون پارلمانی وزیر اقتصاد نیز توضیحاتی را ارائه کردند.

سخنگوی هیات نظارت درباره بررسی شکایت نمایندگان از نماینده سراوان گفت: هنوز شکایتی از نمایندگان به دست هیات نظارت نرسیده است، البته تفاوتی هم نخواهد کرد چون هیات رییسه از ما خواسته که پرونده را بررسی کنیم و اگر نماینده ای هم شاکی نباشد ما می‌توانیم به این موضوع ورود کنیم.

 

بودجه جلسه علنی رئیسه مجلس شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر