کد خبر: 707068 A

استاندار تهران:

استاندار تهران تاکید کرد: باید زمینه رشد و بلوغ احزاب و سازمان‌های مردم‌نهاد در جامعه فراهم شود چرا که انسجام اجتماعی فراگیر کردن تشکل‌های مردم‌نهاد و احزاب قانونی به وجود می‌آید.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی صبح امروز در کارگاه آموزشی تشکل‌های اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به پیش‌‌شرط‌های توسعه در جامعه انسانی گفت: اگر توسعه را هدف مطلوب و رضایت و خوشبختی مردم را هدف غایی بدانیم برای رسیدن به این توسعه مطلوب و پایدار توأم با رفاه باید از همه ظرفیت‌های انسانی جامعه استفاده شود.

وی ادامه داد: فارغ از نگرش‌های سیاسی باید شایسته‌سالاری مورد توجه جدی قرار گیرد نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند بنابراین نباید جامعه را از نیمی از این ظرفیت‌ها و استعدادها محروم کرد.

استاندار تهران افزود: در سازمان بهزیستی ۶۵ درصد پرسنل بانوان هستند و همین رویکرد سبب شد که در طول سه سال ارزیابی عملکردها در  جشنواره شهید رجایی جایگاه نخست را کسب کنیم.

محسنی بندپی اضافه کرد: اگر به جامعه مدنی و دموکراسی اعتقاد داریم باید برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، روش‌های اجتماعی را به کار گرفت و از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد استفاده کرد، باید زمینه رشد و بلوغ احزاب و سازمان‌های مردم‌نهاد در جامعه فراهم شود چرا که انسجام اجتماعی فراگیر کردن تشکل‌های مردم‌نهاد و احزاب قانونی به وجود می‌آید.

انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی‌بندپی انوشیروان محسنی بند پی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر