کد خبر: 704554 A

سالک در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛

یک نماینده مردم اصفهان در خصوص عدم حضور نمایندگان این در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت:‌عدم حضور نمایندگان اصفهان در مجلس؛ دفاع از حقوق من این استان است

احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، ضمن تائید عدم شرکت نمایندگان در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، ۲۷ آذرماه) مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل‌مان همان است که استعفاء داده‌ایم؛ دفاع از حق و حقوق مردم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما به خاطر دفاع از حقوق مردم و عدم تامین آب شرب پنج میلیون شهروند این استان دست به این کار زده‌ایم.

وی تاکید کرد: باید دقت بیشتری در این زمینه صورت گیرد بحث ما تامین آب آشامیدنی و کشاورزی مردم اصفهان است این که چرا  قوانین، مصوبات و وعده‌هایی که مسئولان داده‌اند، اجرایی نمی‌شود.

رو گذشته نمایندگان اصفهان با رئیس مجلس جلسه‌ای مشترک برگزار کرده و در آن اعلام کرد که تنها به‌دنبال حل مشکلات آب شرب این استان هستند و خواسته دیگری ندارند.

در این جلسه مقرر شد نمایندگان این استان در دفتر یکی از نمایندگان اصفهان جلسه‌ای داشته باشند تا درباره حضور و یا عدم حضور در صحن پارلمان روز سه‌شنبه تصمیم‌گیری کنند.

اصفهان حقوق صحن علنی مجلس شورای اسلامی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر