کد خبر: 704229 A

با صدور حکمی؛

حجت الاسلام صادقی با صدور حکمی،حجت الاسلام محمدی سیرت را به سمت مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه با صدور حکمی حجت الاسلام محمدی سیرت را به سمت مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه منصوب کرد. 

متن حکم نماینده ولی فقیه در سپاه به این شرح است:

جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای علی محمدی سیرت(دامت توفیقاته)

سلام علیکم

اینک که پس از سالها خدمت در ارگان های دیگر نظام جمهوری اسلامی بحمد الله با گنجینه ارزشمندی از تجارب مدیریت در عرصه های فرهنگی به نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مجموعه نمایندگی ولی فقیه مراجعت نموده اید، جنابعالی را که علاوه بر روحیه جهادی، انقلابی، ولایت مداری و آخوندی، از فضلای متخلق به سجایای اخلاقی بوده، دارای سوابق ممتد و درخشان علمی و عملی وافر، هستید و نسبت به مأموریت های نمایندگی در سطوح مختلف آشنایی کامل دارید، به سمت مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال، در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تبعیت از منویات نایب بر حقش رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) موفق و در جهت تحقق انتظارات معظم له از حوزه نمایندگی ولی فقیه کوشا باشید.

عبدالله حاجی صادقی
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

گفتنی است،حجت الاسلام محمدی سیرت پیش از این به مدت ۹ سال (از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۷) نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه بود.

 

انقلاب اسلامی نظام جمهوری اسلامی نماینده ولی فقیه مشاور عالی سازمان اوقاف و امور خیریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر