کد خبر: 703787 A

صباغیان در تکر شفاهی:

یک نماینده مجلس گفت: وضعیت مواد مخدر در کشور بسیار ناگوار است، چه کسی باید به این موضوع رسیدگی کند، آیا کشور دیگری باید برای حل این مشکل تصمیم‌گیری کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: متأسفانه وضعیت اعتیاد در کشور بسیار بد شده و در میدان شوش شاهد هستیم که جوانان، کودکان و افراد سالخورده در حال استعمال مواد مخدر صنعتی و سنتی هستند.

نماینده مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وضعیت مواد مخدر در کشور بسیار ناگوار است، چه کسی باید به این موضوع رسیدگی کند، آیا کشور دیگری باید برای حل این مشکل تصمیم‌گیری کند.

وی افزود: مواد مخدر دودمان خانواده‌ها را بر باد می‌دهد و باید به این مشکل هر چه سریعتر رسیدگی شود. بسیاری از مشکلات به دلیل عدم نظارت به وجود آمده‌اند و وجود معضل مواد مخدر تا این حد در کشوری مقتدر و اسلامی بسیار اسفناک است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نیز در زمینه رفع این مشکل مسئول است، گفت: از قوه قضائیه می‌خواهم که به این موضوع ورود کند تا وضعیت اعتیاد به مواد مخدر در کشور سامان یابد.

محمدرضا صباغیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر