کد خبر: 703783 A

رضایی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم شیراز تاکید کرد: معمول بود تا پایان آبان ماه حقوق بازنشستگان و کسورات آنها پرداخت شود اما این اتفاق هنوز نیفتاده و باعث شده بازنشستگان با دیرکرد پرداخت اقساط وام‌های خود مواجه شده و بانک‌ها آنها را جریمه کنند از این رو باید به وضعیت آنها رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، مسعود رضایی در نشست علنی امروزمجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت درباره بازنشستگان گفت: قرار بود در برنامه ششم همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گیرد اما هنوز به جایی نرسیده است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته در بودجه ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای صندوق بازنشستگی اختصاص داده شد، اظهار داشت: تنها دو هزار میلیارد تومان از این میزان تخصیص یافت که اگر این وضعیت ادامه پیدا کند وضع بازنشستگان درست نمی‌شود.

وی افزود: لازم است در بودجه امسال نیز حداقل همان میزان ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای صندوق بازنشستگی در نظر گرفته شود.

نایب کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری خطاب به صندوق بازنشستگی خاطر نشان کرد: معمول بود تا پایان آبان ماه حقوق بازنشستگان و کسورات آنها پرداخت شود اما این اتفاق هنوز نیفتاده و باعث شده بازنشستگان با دیرکرد پرداخت اقساط وام‌های خود مواجه شده و بانک‌ها آنها را جریمه کنند از این رو باید به وضعیت آنها رسیدگی شود.

مسعود رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر