کد خبر: 701693 A

وزیر اطلاعات:

وزیر اطلاعات گفت: کار متمرکز و خوبی با هماهنگی وزارت اطلاعات انجام شد تا گلوگاه‌ها در جهت سلامت دستگاه‌ها شناسایی شود و باید مقابله نیز با تکیه بر عقلانیت، راهکارها شناسایی و انجام شود.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات صبح امروز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ در شصت و نهمین همایش مدیران و معاونین مراکز و دفاتر حراست وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها گفت: حراست‌ها دیدگان تیز بین امنیت و سلامت دستگاه‌های جمهوری اسلامی ایران هستند.

وزیر اطلاعات با قدردانی از حضور رئیس محترم مجلس شورای اسلامی در این همایش اظهار داشت: حراست‌ها دیدگان تیز بین امنیت و سلامت دستگاه‌های جمهوری اسلامی ایران هستند و نقش حراست‌ها در تأمین امنیت و سلامت و پیشگیری از فساد در دستگاه‌ها مؤثر است.

علوی با تاکید بر هماهنگی و ارتقاء روند امور در حراست کل کشور گفت: امروزه تهدیدها علیه امنیت و سلامت دستگاه‌ها به تهدیدهای سخت و نرم و پیچیده تبدیل شده است و شاکله نظام اداری نیازمند پدافند در بخش سخت افزار و نرم افزار است که بار سنگین آن به دوش حراست کل است.

وزیر اطلاعات افزود: کار متمرکز و خوبی با هماهنگی وزارت اطلاعات در این راستا انجام شد تا گلوگاه‌ها در جهت سلامت دستگاه‌ها شناسایی شود و باید مقابله نیز با تکیه بر عقلانیت، راهکارها شناسایی و انجام شود.

علوی ادامه داد: تلاش حراست‌ها برای مقابله و پیشگیری است و امنیت و سلامت دستگاه‌ها علاوه بر مهارت، نیاز به حرکت بر اساس علم و دانش پایه بودن است.

وزیر اطلاعات گفت: برای افزایش دانش و مهارت‌های حراستی صیانتی، علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی و پودمانی برای حراست‌ها هماهنگی لازم برای دوره‌های دانشگاهی در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نیز در نظر گرفته شده است.

وزیر اطلاعات محمود علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر