کد خبر: 701528 A

همزمان با هفتادمین سالگرد تصویب اعلامیه جهانی حقوق بشر، کانون وکلای دادگستری مرکز از خدمات نظری و عملی دو فعال حقوق بشر تجلیل کرد.

به گزارش ایلنا،

محمد علی موحد استاد ۹۵ ساله حقوق بشر و مولف ده‌ها اثر حقوقی از جمله کتاب در هوای حق و عدالت و از مروجین پیشکسوت حقوق بشر و حسن ضیایی‌فر دبیر کمیسیون حقوق بشر اسلامی و از فعالان پرکار و موثر در حوزه حقوق بشر هستند.

در متن تقدیر نامه عیسی امینی رییس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری به این دو استاد و فعال حقوق بشر آمده است:

حقوق و آزادی‌هایی  که مردم جهان سال‌ها برای به دست آوردن و به رسمیت شناساندن آن‌ تلاش کرده‌اند شایسته دیدبانی و پاسداری است. هر گام، به حساب می‌آید و هر جوشش و کوششی ستودنی است. عشق به کرامت انسانی و تکریم زادی و تقید به عدالت و  مشق برابری و انصاف یک ارزش قابل ستایش است. کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری مرکز این جد و جهد را مغتنم و مبارک و شایسته تقدیر می‌شناسد. در هفتادمین سالگرد تصویب اعلامیه جهانی حقوق بشر،‌از خاستگاه کانون وکلای دادگستری بعنوان دیرینه‌ترین نهاد مدنی ایران و پایگاه مستحکم و موثر حمایت و صیانت از حقوق بشر مراتب سپاس خود را از تلاش‌های جنابعالی  که با  درک مراتب نسبیت فرهنگی، در راه صلح و خشونت پرهیزی،ترویج و دفاع از حقوق بشر ،تحقق آرمان‌های توسعه پایدار با تضمین رهایی از ترس و آزادی از نیاز  کوشیده‌اید ابراز داشته و توفیق روز افزونتان را در این راه پر امید و عشق مسالت داریم.

حقوق بشر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر