کد خبر: 701349 A

سرپرست استانداری تهران:

سرپرست استانداری تهران تاکید کرد: در حوزه گردشگری دشمنان به دنبال ایران‌هراسی هستند تا مانع از ورود گردشگر و توریست به ایران شوند اما دستگاه‌های متولی باید کار خود را انجام دهند.

به گزارش ایلنا، شکرالله حسن بیگی در حاشیه جلسه رفع موانع تولید در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم توسعه گردشگری در استان تهران گفت: اکنون که با شرایط تحریم قرار داریم نباید با دامن زدن به برخی مسائل برای خودتحریمی ایجاد کنیم بلکه باید با رونق بخشیدن به فضای کسب و فراهم کردن زمینه حضور سرمایه‌گذاران داخلی به این عرصه از این شرایط گذر و اشتغال‌زایی کنیم.

وی با اشاره به پیگیری پنج پروژه مهم در حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاری در استان تهران اظهار داشت: پروژه گردشگری در شمیرانات با وجود فعال بودن ۵ دستگاه با مشکلاتی روبه‌رو بودند که بنا شد در جلسات مستقلی مشکلات این واحد نیز مورد بررسی قرار گیرد.

سرپرست استانداری تهران با اشاره به شهرک گلخانه‌ای حصارگلی ورامین تصریح کرد: شهرک گلخانه‌ای حصارگلی که فعالیت آن از دوره قبل آغاز شده بود همواره با مشکل برق و گاز روبه‌رو بود که با پیگیری‌های صورت گرفته مشکلاتشان برطرف شد.

حسن‌‌بیگی با اشاره به پروژه هتل پاسارگاد در تهران خاطرنشان کرد: مجموعه هتل‌های پاسارگاد ۱۱ هتل در سطح کشور دارند که با مشکل آب، برق و گاز روبه‌رو بودند که مشکلاتشان برطرف و تسهیلات لازم را نیز دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: در حوزه گردشگری دشمنان به دنبال ایران‌هراسی هستند تا مانع از ورود گردشگر و توریست به ایران شوند اما دستگاه‌های متولی باید کار خود را انجام دهند ما نیز کمک می‌کنیم تا در این حوزه شاهد اقدامات خوبی باشیم چرا که درآمد حوزه گردشگری درآمد سرشاری است که تاکنون از آن بهره نبرده‌ایم و باید بیشتر برای آن برنامه‌ریزی کنیم.

سرپرست استانداری تهران با اشاره به مصوبات مختلف دولت و شورای امنیت ملی جهت حمایت از بخش خصوصی ابراز داشت: بعضی از مدیران احتیاط می‌کنند ولی اکثر مدیران استان تهران ریسک‌پذیر هستند که اگر نتوانیم به کسب و کار رونق دهیم با توجه به مشکل اشتغال نمی‌توان عملکرد مناسبی ارائه کرد و افتخار مدیران این است که در گزارش عملکرد خود ایجاد شغل داشته باشند.

شکرالله حسن بیگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر