کد خبر: 700116 A

بامری:

سرپرست فرمانداری چابهار گفت: وقتی دشمن نمی تواند مقابلهای با کشور ایران داشته باشد، دست به این اقدامات بزدلانه می کنند که ارزش نظامی هم ندارد و این عملیات‌های کور اهداف و ولایت پذیری مردم را مستحکم تر می کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، بامری سرپرست فرمانداری چابهار درباره حادثه تروریستی که صبح امروز در این شهرستان به وقوع پیوست گفت: صبح امروز یک عامل با یک خودروی نیسان قصد ورود به مقر نیروی انتظامی شهرستان را داشت که با عکس العمل به موقع ماموران در حین حرکت و در نزدیکی مقر خودروی خود را منفجر کرد که دو نفر به شهادت رسیدند . 

وی تاکید کرد: تعدادی از شهروندان هم که در آن منطقه مشغول کسب و کار بودند مجروح شدند و تحت مداوا قرار گرفتند و یک نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

بامری گفت: وقتی دشمن نمی‌تواند مقابله‌ای با کشور ایران داشته باشد، دست به این اقدامات بزدلانه می‌زند که ارزش نظامی هم ندارد اما این عملیات‌های کور اهداف و ولایت‌پذیری مردم را مستحکم‌تر می‌کند. دشمن بداند ایران اسلامی پشت ولایت فقیه است و چابهار هم شهری برای توسعه جنوب شرق کشور است و بیش از پیش شاهد پیشرفتش خواهیم بود. 

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون هیچ مشکلی در شهر نیست و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی هم همه چیز را در کنترل خود دارند.

بامری گفت: هنوز چیزی اعلام نکردند که چه گروهکی مسئولیت این حادثه را بر عهده گرفته است اما قطعا این افراد وابسته به نظام سلطه هستند که همه جا درمانده هستند و نمی‌توانند روبروی کشور بایستند درنتیجه این اقدامات را انجام می‌دهند. جرم آن کودک که قربانی می‌شود، چیست؟ این است که استقلال می‌خواهد و از مظلومان عالم دفاع می‌کند.

بامری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر