کد خبر: 699935 A

سرپرست استانداری تهران:

نشست فرمانداران استان تهران با حضور سرپرست استانداری تهران، برخی از مسئولان و فرمانداران شهرستان‌های استان تهران در محل استانداری برگزار شد.

به گزارش ایلنا، شکرالله حسن بیگی، سرپرسست استانداری تهران با تأکید بر لزوم اتحاد و انسجام در کشور گفت: کشور هیچ‌گاه با یک دید سیاسی و تفکر یک جناح اداره نمی‌شود.

وی افزود: اگر در وهله‌ای به عنوان نمونه جناح اصولگرا هدایت امور کشور را بر دست گرفت، باید ظرفیت‌های جناح اصلاح‌طلب را در نظر داشته و از داشته‌های آن استفاده کند که این مشی را می‌توانیم به صورت عکس نیز صادق بدانیم.

سرپرست استانداری تهران با تأکید بر لزوم امید بخشی به جامعه نیز اظهار داشت: ما باید طوری عمل و رفتار کنیم که روز به روز بر امید مردم افزوده و انگیزه را در میان آنان تقویت کنیم اگر با این روند رو به جلو حرکت کنیم نه دغدغه‌‌ای از جانب تحریم‌ها خواهیم داشت و نه هیچ خطری دیگری می‌تواند کشور را تهدید کند، چرا که امید مردم همواره پشتوانه بزرگی برای نظام انقلاب خواهد بود.

حسن‌بیگی ادامه داد: در حال حاضر کشور بیش از پیش به امید نیاز دارد و فرمانداران و مسئولان باید در جلسات متعدد و دیدارهای مردمی خود به رغم اشراف کامل بر سختی‌ها و مشکلات کشور به گونه ای مسائل را بیان کنند تا روز به روز بر امید مردم اضافه شود.

وی با تاکید بر لزوم مستند سازی و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در رابطه با بزرگداشت دهه فجر انقلاب تصریح کرد: در این زمینه باید برنامه‌‌‌های مدونی از جلسات هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر و هماهنگی‌های به عمل آمده در رابطه با برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده و مستند سازی شود تا با جمع بندی های بعدی صورت گرفته، گزارش‌دهی مطلوبی در این زمینه داشته باشیم.

سرپرست استانداری تهران افزود: روابط‌عمومی استانداری تهران نیز باید مکاتباتی را با مسئولان و فرمانداران شهرستان‌ها ترتیب دهد تا از یک مرجع، شاهد انعکاس عملکرد دستگا‌ه‌های اجرایی در حوزه‌های اقتصادی، عمرانی و میزان اشتغالزایی در سطح استان به محضر افکار عمومی باشیم.

حسن‌بیگی مسئولان و فرمانداران شهرستان‌ها را مکلف کرد تا با تکریم بیشتر رسانه‌ها تقویت ارتباطات رسانه‌ای در سطح استان نسبت به انعکاس عملکرد و خدمات ارائه شده دستگاه‌ها به افکار عمومی اقدام کنند.

شکرالله حسن بیگی شکراله حسن‌بیگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر