کد خبر: 699787 A

مفتح در تذکری:

یک نماینده مجلس گفت:‌ دولت باید پیش از این منابع را به بیمه‌ها پرداخت می‌کرد. همچنین دولت نسبت به پرداخت خسارت سرمازدگی کشاورزان اقدام کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدمهدی مفتح در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: مشکل بیمارستان‌های تویسرکان از نظر پزشکان به طور کامل حل نشده و در خصوص کمبود پزشکان متخصص در حوزه‌هایی چون زنان و زایمان مواجه هستیم.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در مورد بیمارستان در دست احداث باید نسبت به تجهیزات ۴ و ۵گانه‌ای که وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت واگذار کرده، اقدامات عملیاتی شود.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: اداره منابع طبیعی نسبت به عدم سختگیری در مورد کشاورزان و به ویژه روستاییان که از چند نسل قبل به کشت پرداختند، توجه کند.

مفتح همچنین از وزیر جهاد کشاورزی خواست نسبت به ثبت گردوی تویسرکان در نظام میراثی فائو اقدام کند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس بنیاد شهید گفت: جانبازان بیش از دو ماه است که از نظر بیمه درمان دچار مشکل شدند، لذا دولت باید پیش از این منابع را به بیمه‌ها پرداخت می‌کرد. همچنین دولت نسبت به پرداخت خسارت سرمازدگی کشاورزان اقدام کند.

مفتح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر