کد خبر: 699784 A

خامکانی در تذکری:

یک نماینده مجلس گفت: از بهمن ماه تاکنون امهال وام کشاورزان انجام نشده است با وجود اینکه جلسات متعددی با حضور ۱۵۵ نفر از نمایندگان برگزار شد و به دولت نامه های بسیاری نوشته شد اما تاکنون اقدامی انجام نشده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حسین امیری خامکانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و کشور و نوبخت، گفت: از بهمن ماه تاکنون امهال وام کشاورزان انجام نشده است با وجود اینکه جلسات متعددی با حضور ۱۵۵ نفر از نمایندگان برگزار شد و به دولت نامه های بسیاری نوشته شد اما تاکنون اقدامی انجام نشده است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی افزود: مدت ها طول کشید تا بانک ها دستور امهال وام ها را صادر کند که هنوز نیز اجرایی نشده است، تاکنون این مهم دو بار در دولت تصویب شده علیرغم آن بانک ها به کشاورزان فشار می آورند.   

وی بیان کرد: آقای نوبخت باید با همکاری با بانک مرکزی موضوع را حل کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس خطاب به وزیر نیرو اظهار کرد: زرند آخرین قطرات آب شرب را از زمین استخراج کرده است و در حال حاضر به نفس نفس افتاده، نمی توان این موضوع مهم را از مردم پنهان کرد بلکه باید مردم، دولت و مدیران استانی فکر عاجلی برای رفع این مشکل انجام دهند.

خامکانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر