کد خبر: 699764 A

ساری در بیان تذکری:

یک نماینده مجلس گفت: وزرای مربوطه اقتصاد، صنعت و معدن باید موضوع را بررسی کنند تا این مسئله به خوراک شبکه های خارجی تبدیل نشود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی ساری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو، گفت: برای وضعیت آب شرب مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه فکری شود، مدت زیادی است به دلیل اشکال در مسیر آب بخش اعظمی از این شهرها یا با قحطی آب مواجه اند یا ناچارند آب بی کیفیت مصرف کنند انتظار می رود مسئولان وزارت نیرو پاسخگویی مناسبی داشته باشند.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی افزود: آب های سطحی به مسئله ای میان آبفا و شهرداری تبدیل شده است با توجه به اینکه شهرهای اهواز، کارون، باوی و حمیدیه فاقد سیستم جمع آوری آب های سطحی هستند لذا انتظار می رود دولت برنامه ریزی لازم برای تامین اعتبار موردنیاز در این زمینه را انجام دهد نباید همیشه این مسئله بین آلفا و شهرداری وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه اعتراضات کارگران فولاد اهواز و نیشکر هفت تپه کاملا به حق است، اظهار کرد: وزرای مربوطه اقتصاد، صنعت و معدن باید موضوع را بررسی کنند تا این مسئله به خوراک شبکه های خارجی تبدیل نشود.

اهواز علی ساری اعتراض کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر