کد خبر: 699002 A

رحمانی فضلی:

در هشتمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، وزیر کشور ضمن تأکید بر ضرورت باور الزامات جنگ اقتصادی تأکید کرد: با اعتماد به توان کشور و اتکاء به مردم هیچ نگرانی از مواجهه با تحریم ها نداریم.

به گزارش ایلنا، در هشتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که شامگاه دوشنبه در محل وزارت کشور برگزار شد، عبدالرضا رحمانی فضلی بر ضرورت باور شرایط و الزامات جنگ اقتصادی از سوی همه دست‌اندرکاران بخش‌های مختلف کشور و همچنین صاحبان تریبون‌های عمومی؛ از خطبه‌های جمعه و جماعت گرفته تا رسانه ها و فضای مجازی تأکید کرد.

وی با تبیین ضرورت استمرار آرامش و ثبات موجود در فضای افکار عمومی بر اهمیت بسیار زیاد رضایتمندی مردم و در عین حال استمرار مقاومت مردم تأکید کرد.

وزیر کشور با اشاره به در پیش‌رو بودن طرح بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است همه دستگاه‌ها، شرایط بخش‌های مرتبط بودجه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی را به صورت واقع‌بینانه در رسانه‌ها مطرح کنند و رسانه‌ها هم از کارشناسان مجرب و حقیقتاً مطلع از ابعاد مختلف مسئله، برای بحث‌های کارشناسی در این زمینه استفاده کنند.

رحمانی فضلی ادامه داد: نقدها باید مطرح شود اما رسانه‌ها از جمله رسانه ملی نباید به عنوان بررسی بودجه، میدان طرح حب و بغض‌ها و داوری‌های غیرمنصفانه و غیرعادلانه قرار گیرند.

وی با تبیین مجدد اهمیت مدیریت صادقانه و واقع‌بینانه افکارعمومی و ضرورت اقناع مخاطبان، پاسخگویی فوری دستگاه‌های مختلف کشور به شبهات و انتقادات مطرح شده در رسانهها را خواستار شد و در عین حال بر ضرورت ایفای نقش مسئولانه اصحاب رسانه در این عرصه تأکید کرد.

رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور ضمن ارزیابی مثبت از گزارش‌های ارائه شده از سوی کارگروه‌های تخصصی ستاد در این جلسه، بر ضرورت اتقای حرکت‌های ایجابی و تلاش برای انعکاس واقعی خدمات و دستاوردهای بخش‌های مختلف کشور از طریق همکاری دستگاه‌های مختلف و رسانه ملی تأکید کرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر