کد خبر: 696582 A

فرمانده کل ارتش:

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: معنویت‌محوری، انضباط، سلسله مراتب و پاکی و سلامت کارکنان چهار موتور محرک ارتش برای ارتقا و الگو شدن در میان دیگر سازمان‌ها است.

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در یازدهمین همایش فرماندهان نیروی زمینی ارتش، با بیان اینکه ارتش سازمانی است که غیرممکن را به ممکن تبدیل می‌‌‌کند، گفت: در دوره اخیر مدیریت ارتش جمهوری اسلامی ایران، ریل‌گذاری خاصی برای ارتقای بیش از پیش ارتش انجام شد که نیروی زمینی ارتش در این مسیر جلوتر از پیش‌‌‌بینی‌های در حال حرکت است.

وی افزود: ارتش باید به گونه‌ای فعالیت‌های خود را برنامه‌ریزی و اجرایی کند که به عنوان الگوی دیگر سازمان‌ها از آن یاد شود؛ در این مسیر برای ارتش چهار موتور محرک در نظر گرفته شده و این موتور محرکه‌‌‌‌ها معنویت محوری، انضباط، سلسله مراتب و پاکی و سلامت کارکنان است.

فرمانده کل ارتش اضافه کرد: پیشینیان ارتش با خون دل و سختی‌‌‌‌های زیاد، توانستند ارتش امروز را بسازند، تحکیم ببخشند و به عنوان امانت در اختیار نسل فعلی قرار دهند که لازم است با تکیه بر چهار موتور محرک، به پرواز درآمدن ارتش را بیش از گذشته تقویت کنیم.

موسوی ادامه داد: سازمان حفاظت اطلاعات آجا به عنوان چشم‌‌‌بینا و هشداردهنده فعالیت‌های بسیار مناسبی در زمینه پیشگیری از انحراف و در نتیجه رشد و بالندگی ارتش ایفا می‌کند.

وی سازمان حفاظت اطلاعات را مَحرَم ارتش دانست و اظهار داشت: مدال افتخار پاکی کارکنان آجا به واسطه فعالیت و ارتباط مناسب کارکنان ارتش با حفاظت اطلاعات است و تاکید می‌شود نباید موضوعی از این سازمان پنهان بماند.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: آراستگی محیط کار و زندگی، پادگان و خانه سازمانی در ظاهر و باطن باید از سوی کارکنان و فرماندهان ارتش با جدیت و به صورت مستمر پیگیری شود. پیش‌‌‌بینی می‌شود اگر در این زمینه به مدت سه سال کار سخت و دلسوزانه انجام شود، می‌توان به درجه مناسب و قابل قبولی دست پیدا کرد.

موسوی با تاکید بر اینکه هیچ چیز بالاتر از عزم و اراده افراد نیست، تصریح کرد: اگر عزم و اراده افراد متکی به اراده خداوند باشد، کارهای بزرگی رخ خواهد داد و نتایج مطلوب و قابل توجهی کسب خواهد شد.

وی افزود: افسران و نسل جوان ارتش به ویژه نیروی زمینی به دنبال آن هستند تا یک فرمانده منظم، مقتدر و با برنامه پیشاپیش آنها قدم بردارد و آنها به دنبال او فعالیت‌های برنامه‌‌‌ریزی شده و دقیق خود را اجرایی کنند. از این رو باید قدر نسل جوان را دانست و دائم برای رشد و استعدادها کار کرد.

فرمانده کل ارتش اضافه کرد: افسران جوان باید در یکان‌ها و تیپ‌های مختلف کسب تجربه کنند و آنها توانایی آن را دارند که با عزم و اراده و قدرت نیروی انسانی، وظایف و اهداف خود را عملی کنند.

موسوی پوشیدن لباس ارتش را افتخاری بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: جوانان نیروی زمینی ارتش با عشق و علاقه به درجه بالایی از علم و مهارت در استفاده از تجهیزات پیشرفته نظامی دست پیدا کرده‌اند.

امیر سیدعبدالرحیم موسوی امیر موسوی امیر سرلشکر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر