کد خبر: 696280 A

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن هفتم آذر روز نیروی دریایی، خطاب به امیر دریادار خانزادی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«امروز نیروی دریایی ارتش در چشم قدرت‌ها و غیر قدرت‌ها دارای هویت، شخصیت و عظمت است.» - فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)

همرزم ارجمند:

امیر دریادار حسین خانزادی

فرمانده محترم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی

سلام علیکم؛

نیروی دریایی، تلاقی اراده و باور برای خلق شور و حماسه است. آوردگاه مردان رزم و دریا که به سان صخره، موج را به سُخره می گیرند و بر عرشه های نور، بی تاب و بی آرام، به اقطاب عالم، به فرمان قطب عالم، رهسپارند تا دست های آلوده را از تغرّض به عصمت ایمان و قداست میهن کوتاه سازند و فرعون‌ها و نمرودها و انا ربّکم الاعلی ها به دست اعماق سپارند و گوهر امنیت و اقتدار را به ارمغان آورند.

فرا رسیدن هفتم آذر ماه را با یاد شهیدان والا مقام نیروی دریایی، به آن فرمانده محترم و آحاد کارکنان ولایی نیرو و مجموعه ارتش انقلابی و خانواده های صبور و فهیم آنها، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی و آحاد رزمندگان غیور نیروی دریایی راهبردی، عزت، سرفرازی و توفیق روز افزون در مسیر پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحت زعامت فرمانده معظّم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مسئلت می نمایم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران . سرلشکر سیّد عبدالرحیم موسوی

روز نیروی دریایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر