کد خبر: 696164 A

صباغیان در صحن مجلس:

نماینده مردم بافق و مهریز تاکید کرد: طبق اصول ۲۸، ۴۹ و ۴۳ قانون اساسی باید مشکلات مسکن، اقتصاد و معیشت مردم را برطرف کنیم که گزارش مذکور نشان می دهد به وظایفمان خوب عمل نکرده ایم.

به گزارش خبرنگار سیاسی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان قرائت گزارش کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی درباره آسیب شناسی وضعیت شاغلان و بیکاران با رویکرد حمایتی، گفت: طبق اصول ۲۸، ۴۹ و ۴۳ قانون اساسی باید مشکلات مسکن، اقتصاد و معیشت مردم را برطرف کنیم که گزارش مذکور نشان می دهد به وظایفمان خوب عمل نکرده ایم.

نماینده مردم بافق تاکید کرد: وقتی ۵۳ درصد افرادی که در بازار کسب و کار فعالیت می کنند ایمن نیستند یا شاهد ۷۰ درصد بیکاری در حوزه زنان آماده به کار هستیم به معنای عمل نکردن مناسب به وظایف است، لازم پس از ارائه این گزارش باید برنامه ریزی دقیقی از سوی مسئولان صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: متولیان امر کسب و کار و وزرای مربوطه باید به مجلس بیایند و در این خصوص جوابگو باشند.

صباغیان خاطرنشان کرد: هنگامی که ۵۳ درصد جامعه کسب وکار بیمه نباشند به معنای دریافت حقوق ناچیز است،این مهم در حالی است که افراد مذکور از لحاظ بهداشت و درمان و تغذیه نیز در شرایط سخت به سر می‌برند. مردم انتظار دارند در شرایط کنونی کشور متولیان با افراد خاطی برخورد سخت کنند.

 

اقتصاد بیکاری زنان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر