کد خبر: 695948 A

امروز انجام شد؛

در نشست اتحادیه جهانی علمای مقاومت از شیخ زکزاکی یاد شد و شرکت کنندگان در این نشست از او تجلیل کردند. علاوه بر آن کودکان مظلوم یمنی هم مورد حمایت قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی شیخ علی یاسین از علما عراقی شرکت‌کننده در کنفرانس، صبح امروز در نشست اتحادیه جهانی علمای مقاومت گفت: خدا بر علما واجب کرده است که به مسئولیت خود در قبال فلسطین عمل کنند.

وی با یاداوری فتوای شیخ کاشف الغطا مبنی بر حرمت فروش زمین به صهیونیست‌ها اظهار کرد: علما مسئولیت دارند مردم را برای آزادی فلسطین برانگیزانند.

شیخ علی یاسین با اشاره به اینکه ایران حمایت‌های خود را از فلسطین بدون در نظر گرفتن گرایش‌های مذهبی ادامه میدهد، گفت: جا دارد در این نشست از مظلومیت کودکان یمنی هم یاد کنیم.

همچنین نماینده شیخ زکزاکی نیز که در نشست، حضور یافته بود، خاطرنشان کرد: چهل میلیون نفر در کشورهای اسلامی به شیخ زکزاکی اقتدا کرده اند.

وی با اشاره به اینکه شیخ زکزاکی سه تن از فرزندان خود را در روز قدس سال ۲۰۱۴ به جهان اسلام اهدا کرد، گفت: الان سه سال است که ایشان در زندان است و کسی نامی از ایشان نمی‌برد و شایسته است که اینجا نام ایشان برده شود.

نماینده شیخ زکزاکی گفت: جبهه نخست مسلمانان قدس است، اما ایا نباید درباره مسلمانان مظلوم نیجریه صحبت کرد که ۶۰ نفر آنان در راهپیمایی اربعین امسال به شهادت رسیدند؟

وحدت اسلامی شیخ زکزاکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر