کد خبر: 695390 A

وزیر اطلاعات با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام حجت‌الاسلام سید محمود علوی به شرح زیر است:

تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد و این یک رکن اساسی است مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بسیج یادآور حماسه‌‌آفرینی سلحشوران و مردانِ مردِ بی‌‌‌‌ادعا در هشت سال دفاع مقدس، مدافعین سرافراز حرم اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در  اضمحلال تکفیری‌‌‌‌های تا بن دندان مسلح و ناکامی اربابان جنایت پیشه آنان است.

درود بی‌‌کران به روان پاک و طیبه شهدای بسیج که جان ذی‌‌‌قیمت خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم درگاه الهی نمودند. امروز فرهنگ حق‌‌‌طلبی، عدالتخواهی و سازندگی بسیج مرزهای عقیدتی و جغرافیایی سایر بلاد را یکی پس از دیگری در نوردیده و جهانخواران و طمع‌‌ورزان را بیش از پیش به وحشت و حضیض ذلت و خواری افکنده است.

و اینک آوازه بلندِ ظفرمندی‌‌‌های این لشکر الهی و شجره طیبه، عالم تاب گردیده و آرزوی امام راحل (که رضوان الهی بر ایشان باد) را جامه عمل پوشانده است.

وزارت اطلاعات با نصب‌‌‌العین قرار دادن تفکر ناب بسیجی، افتخار دارد دوشادوش بسیجیان همیشه بیدار، حافظ آرامش و امنیت پایدار این مرز و بوم شهیدپرور باشد.

این جانب فرارسیدن روز تاریخ‌‌‌ساز و غرورآفرین بسیج مستضعفان را به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، بسیجیان سلحشور و ملت قهرمان ایران اسلامی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، سربلندی روزافزون این جان برکفان مخلص را از درگاه خداوند حفیظ مسئلت می‌‌‌‌نمایم.

سید محمود علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر